Trwają zdjęcia do najnowszego serialu ATM Grupy!

We Wrocławiu trwają zdjęcia do serialu „Licencja na wychowanie” – najnowszej produkcji ATM Grupy, największego niezależnego producenta telewizyjnego. W rolach głównych pojawią się m.in.: Jolanta Fraszyńska, Joanna Orleańska oraz Cezary Kosiński i Dariusz Wiktorowicz. Premiera telewizyjna serialu planowana jest na wiosnę 2010 roku. „Licencja na wychowanie” realizowana jest na zlecenie TVP2.
Najnowsza produkcja ATM Grupy to współczesny serial komediowy, zabawna opowieść o tym, jak dwie – skrajnie różne od siebie rodziny – wychowują swoje dzieci. W pierwszej z nich rodzice są zwolennikami swobody i liberalnego wychowania, gdzie nie stosuje się siły i rodzicielskiej pozycji władzy. W drugiej prowadzone są rządy twardej ręki i dużych wymagań w stosunku do dzieci. Jak pokazuje serial, każdy sposób ma swoje wady i zalety.
Zestawienie ich obok siebie powoduje liczne humorystyczne sytuacje. Oglądając serial “Licencja na wychowanie” rodzice widzą swoje odbicie w krzywym zwierciadle, dzięki czemu mogą zrozumieć zachowania własnych dzieci, a one z kolei – spoglądając na siebie z perspektywy dorosłych – nareszcie odkryją, co powoduje, czasami niezrozumiałe dla nich, zachowania rodziców.
„Licencja na wychowanie to zabawny serial komediowy. To historia o tym, jak dwie – skrajnie różne od siebie rodziny – wychowują swoje dzieci. Mamy nadzieję, że nasza najnowsza propozycja spodoba się zarówno rodzicom, jak i ich dzieciom” – mówi Lech Adamski, kierownik produkcji.
“Licencja na wychowanie” to historia rodziny Leszczyńskich i Barańskich. Pierwsza to małżeństwo z dwójką dzieci: zbuntowaną 16-latką Wiktorią i 8-letnim Bartkiem. Weronika (w tej roli Joanna Orleańska) pracuje w agencji eventowej, jej mąż Paweł (Cezary Kosiński) jest bezrobotny. Barańscy są całkowitym przeciwieństwem – tradycyjne, konserwatywne małżeństwo wychowujące czwórkę dzieci. Najstarszy syn Łukasz ma 18 lat, a najmłodszy Mateusz to dwulatek. Ich matka (Jolanta Fraszyńska) od 20 lat nie pracuje. Jej mąż Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) jest niespełnionym zawodowo pracownikiem działu handlowego, gdzie odpowiada za kontakty z klientem.
Zdjęcia do serialu realizowane są we Wrocławiu i potrwają do końca marca 2010 roku. Łącznie w pierwszej serii powstanie 26 odcinków, których premiera telewizyjna planowana jest wiosną 2010 roku w TVP2.

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz, Katarzyna Furmankiewicz
GENESIS PR
Tel. (22) 327 16 90, (603) 215 245

Authors

Related posts

Top