"Uratuj swoje zdjęcia z Adobe Photoshop Elements 9" – film szkoleniowy

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl przygotowała film szkoleniowy, którego tematem jest poprawianie zdjęć przy użyciu prostych i niedrogich narzędzi. Każdy z nas ma przecież w swojej kolekcji fotografie, które uważa za bardzo ważne, ale którym „coś dolega”. Być może zdjęcia z ważnej uroczystości zostały źle naświetlone? Może zdjęcia z wycieczki w przepięknej scenerii zostały zepsute przez przechadzających się tu i ówdzie turystów? Może fotografie przyciągających wzrok architektonicznych dzieł sztuki zostały wykonane tak, że budowle te wyglądają jakby się miały zawalić? A może wydarzyło się nieszczęście i cała kolekcja niedawno wykonanych zdjęć wyparowała z karty pamięci?


Film szkoleniowy “Uratuj swoje zdjęcia z Adobe Photoshop Elements 9” zawiera podane w przystępny sposób przepisy pozwalające poprawić, odnowić lub ocalić ważne dla nas zdjęcia. Dzięki zamieszczonym w nim poradom, za pomocą atrakcyjnego cenowo, a przy tym dysponującego naprawdę dużymi możliwościami (bardzo często nieznanymi i niedocenianymi) programu Adobe Photoshop Elements 9 przekonać się można, jak niewiele pracy potrzeba, aby uzyskać wymarzony efekt bez angażowania w to narzędzi kosztujących więcej, niż niejeden całkiem dobry aparat cyfrowy.


Film kierowany jest do wszystkich osób, które pragną radykalnie poprawić jakość swoich zdjęć, lecz nie chcą się w tym celu zaopatrywać w bardzo zaawansowane narzędzia typu Adobe Photoshop CS5. W szczególności polecany jest osobom, które dysponują już programem Adobe Photoshop Elements 9, lecz nie mają czasu bądź możliwości, aby samodzielnie zgłębiać tajniki tej aplikacji.


Poruszone są w nim m.in. takie zagadnienia jak: kadrowanie, zmiana proporcji boków zdjęcia, usuwanie plam, zanieczyszczeń, rys i pęknięć, poprawianie oświetlenia, „prostowanie” przekrzywionych budynków, usuwanie z fotografii ludzi, zwierząt i ruchomych obiektów psujących kadr, stylizacja kolorystyczna zdjęcia na takie, jakie chcemy osiągnąć i wiele innych.


Na stronie www.swiatobrazu.pl można zapoznać się ze szczegółowym programem szkolenia, które zawiera film.

Authors

Related posts

Top