Warsztaty Cyfrowa Kreacja Obrazu na targach w Łodzi

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na ogólnopolskie warsztaty fotograficzne i produkcji wideo CYFROWA KREACJA OBRAZU, podczas których wszyscy miłośnicy fotografii i filmu pod okiem specjalistów będą mieli okazję zgłębiać wiedzę m.in. na temat prawidłowego wykonywania zdjęć i obsługi aparatu, oświetlenia studyjnego, kalibracji sprzętowej monitorów. W tym roku do współpracy zaproszeni są eksperci firm Samsung, Eizo, Epson, Corel, Fomei oraz Sony.


Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl przygotowała dla odwiedzających targi bogaty program warsztatów. Uczestnicy będą mogli zasięgnąć informacji dotyczących technik HDRI. Dowiedzą się, co oznacza termin Street Creative, jak montować obrazem i na czym polega sztuka patrzenia. Będą świadkami premierowego pokazu najnowszego programu do montażu video Corel® VideoStudio® Pro X4. Poznają magiczny świat 3D dzięki Sony Vegas Pro 10, a firma Epson zabierze wszystkich w świat cyfrowej ciemni.


Warsztaty CYFROWA KREACJA OBRAZU to również doskonała okazja do zgłębienia tematu fotoblogów. Wraz z firmą Samsung uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak prawidłowo prezentować swoje zdjęcia w Internecie. Wiedzą na temat fotografowania w podróży podzieli się Zygmunt Novák. Będzie można również dowiedzieć się, czym jest kreatywna obróbka fotografii w programie Corel® Painter TM 11, jak stworzyć profesjonalny album fotograficzny i jak wykonać „apetyczne” zdjęcia.


Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Authors

Related posts

Top