Wielki Test HP Photosmart Ink Advanatge eAIO

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl zaprasza do udziału w wielkim teście drukarek fotograficznych HP Photosmart Ink Advanatge eAIO. Każdy czytelnik serwisu może zgłosić do testu swoje zdjęcie, a spośród nadesłanych fotografii redakcja wybierze sto, które zostaną wydrukowane na specjalnym papierze fotograficznym w formacie A5 i odesłane kurierem do autorów. Po testach na stronie serwisu SwiatObrazu.pl zostanie zamieszczona recenzja z druków. Autorzy fotografii będą mogli konfrontować wyniki testów z własnymi opiniami, formułowanymi na podstawie wydrukowanych i otrzymanych zdjęć, a ich opinie będą publikowane na stronach serwisu.


HP Photosmart Ink Advanatge eAIO (oprócz skanowania, faksowania i generowania wydruków dzięki funkcji ePrint bezpośrednio z urządzeń mobilnych z dostępem do poczty email) drukuje zarówno na zwykłym, jak i fotograficznym papierze.


Istotną nowością, którą przygotowała firma HP, są atramentowe wkłady czarno-białe i kolorowe, których rekomendowana cena wynosi ok. 35 PLN – mniej niż wiele alternatywnych ofert.


HP zapewnia, że nowe wkłady atramentowe do drukarek z serii Ink Advantage generują wydruki wysokiej jakości. Redakcja SwiatObrazu.pl zamierza sprawdzić to wspólnie ze swoimi czytelnikami! Szczegółowe informacje jak zgłaszać zdjęcia do testu, znajdują się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Authors

Related posts

Top