Wypadek w Doręczycielu!

Piąty odcinek serialu „Doręczyciel” okaże się dla widzów dużym zaskoczeniem. Janek Kaniewski – tytułowy bohater serialu „Doręczyciel” będzie miał wypadek!

Spieszącego się – aby dostarczyć na określoną godzinę bardzo ważną i zleconą osobiście przez szefa przesyłkę – Janka Kaniewskiego potrąca samochód. W czasie, gdy Janek leży na jezdni, a przerażony kierowca terenówki – tytułowy Boogie, usiłuje sprawdzić, czy Janek przeżył groźnie wyglądający upadek, przechodzący obok kloszard opróżnia zawartość torby Doręczyciela. Niezauważony przez nikogo oddala się z miejsca wypadku z paczką. Zaginiona przesyłka staje się powodem poważnych kłopotów.

Następująca po sobie w wyniku wypadku seria pomyłek doprowadza do wydarzeń, ofiarą których pada nie tylko Janek. Niewinnym bohaterem, zaczyna interesować się policja oraz… mafia.

Pierwszy niefortunny zbieg okoliczności zaczyna się w szpitalu do którego trafił. Lekarze mylą go z innym pacjentem, noszącym to samo imię i nazwisko. Ta pomyłka może kosztować życie poszukiwanego Kaniewskiego, a także samego Janka…

Janek boi się, że zostanie zwolniony z pracy. Niestety ma rację. Wściekły, z powodu niedostarczenia priorytetowej przesyłki szef firmy „Błysk”, który sam wpada z tego powodu w niezłe tarapaty (paczka zawierała nielegalny towar rozprowadzany przez Kmiecika), zwalnia Kaniewskiego z pracy.
W jaki sposób Janek wybrnie z tych wszystkich poważnych kłopotów? Czy ktoś mu pomoże? Jak potoczą się losy niewinnego bohatera?

Odpowiedzi na wszystkie pytania już w najbliższą niedzielę, 29 marca o godzinie 17.20 w TVP 1.Dodatkowych informacji udzielają:

GENESIS PR
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz

Tel. (22) 327 1690, (607) 373 273

Authors

Related posts

Top