Z internetu do telewizji: Baśka z Tivi.pl w TVN

Barbara Kwarc, bohaterka produkowanego przez TiVi.pl serialu internetowego „Klatka B”, została zaproszona do prowadzenia autorskiego przeglądu prasy w programie „Szymon Majewski Show”.

Okrzyknięta przez internautów „królową internetu” jedna z głównych bohaterek „Klatki B” będzie prowadziła cotygodniowy autorski przegląd prasy „Pralnia towarzyska” w programie Szymona Majewskiego. Barbara Kwarc, autorka niezliczonej liczby uwielbianych przez internautów powiedzonek typu „git majonez”, „różowo w oczach, niebiesko w mózgu” czy „łysy frajer”, będzie komentowała najnowsze doniesienia prasy brukowej w poniedziałki po 21.30 w TVN.

Baśka z „Klatki B” to była garderobiana Teatru Polskiego we Wrocławiu, która pozuje na Akademii Sztuk Pięknych. Jej ognisty temperament oraz zamiłowanie do obserwacji życia codziennego sąsiadów spowodowały, że szybko zyskała grono fanów. O fenomenie Baśki i „Klatki B” świadczy wierna rzesza internautów, którzy zarówno serial, jak i materiały z Baśką w roli głównej obejrzeli w internecie ponad 10 mln razy i zostawili prawie 7,5 tys. komentarzy.

„Klatka B” to historia studenta socjologii, który realizując zadanie semestralne trafił do tytułowej Klatki B w pewnym wielkomiejskim bloku, gdzie spotkał kilka charakterystycznych postaci. Proste zadanie okazało się niezwykle wciągające, zwłaszcza, że w klatce zaczęły się dziać dziwne rzeczy.
http://www.klatkab.tivi.pl/
Platforma TiVi.pl ruszyła w grudniu 2007 roku i należy do spółki A2 Multimedia, utworzonej przez Agorę S.A. i ATM Grupę. W ofercie serwisu znajdują się takie seriale jak „Klatka.B, „Łazienka czy „Waga, cieszące się popularnością zwłaszcza wśród młodych internautów. Dzięki dostępnym w serwisie mechanizmom społecznościowym, wokół produkcji TiVi.pl gromadzi się coraz większa społeczność użytkowników, śledzących i komentujących poczynania bohaterów seriali prezentowanych na platformie.


Dodatkowych informacji udzielają:
AGORA
Urszula Szwed-Strych
Tel. (22) 555 43 93, (507) 095 693

GENESIS PR
Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz
Tel. (22) 327 16 90, (607) 373 273

Authors

Related posts

Top