Zakochany Śmiałek – co z tego wyniknie

Zupełnie przypadkowo w Wadlewie pojawi się nowa bohaterka – Aurelia (Małgorzata Sadowska). Omota sobie Śmiałka (Paweł Okoński) wokół palca. Co z tego wyniknie – ten nowy wątek w serialu „Pierwsza miłość” będzie można śledzić po 29 września.

Śmiałek natknie się na Aurelię na drodze do Wadlewa. Kobiecie zepsuje się samochód, a on zaoferuje pomoc. Usterka auta okaże się na tyle poważna, że Aurelia nie będzie mogła wrócić do siebie. Śmiałek zaprosi ją do domu., gdzie będzie musiała pozostać do czasu, aż samochód zostanie naprawiony. A to potrwa i Aurelia nie będzie zachwycona domem Śmiałków. Jednak nie będzie miała wyboru. Zacznie nawet kokietować Śmiałka, a on uwierzy, że może podobać się kobietom. Ku oburzeniu Emilki (Anna Ilczuk), zacznie nawet myśleć o ślubie.  Nieświadomie Śmiałek stanie się też sponsorem Aurelii. Ukochana na jego rachunek będzie robić zakupy, chodzić do kosmetyczki, kupi drogie włoskie perfumy. W końcu wyciągnie od Śmiałka wszystkie oszczędności – rzekomo na operację dla swojej siostry. Zakochany Marian udzieli jej pożyczki bez zawahania. Tego samego dnia Aurelia zniknie. A kiedy przy nakrytym do romantycznej kolacji stole, zniecierpliwiony Śmiałek będzie oczekiwać jej powrotu, zamiast Aurelii zjawi się … jej narzeczony – w tej roli Krzysztof Ibisz. Śmiałek rzuci się na niego z pięściami. Jak z tej sytuacji wybrnie Aurelia? Czy Śmiałek odzyska zdrowy rozsądek? Wszystko wyjaśni się w jesiennych odcinkach „Pierwszej miłości”.

„Pierwszą miłość” można oglądać w Polsacie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18. Nowy sezon serial rozpoczął jako lider pasma. Ogląda go średnio 2,2 mln widzów.

Authors

Related posts

Top