Zapanuj nad swoim sprzętem – warsztaty fotograficzne

„Zapanuj nad swoim sprzętem” i otrzymuj fotografie dokładnie oddające Twoje zamierzenia, to główne założenie nowego cyklu wyjątkowych warsztatów fotograficznych przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl. Będą one odbywały się w dniach: 29 stycznia we Wrocławiu, 5 lutego w Warszawie, 8–9 lutego w Gdańsku, 19 lutego w Katowicach oraz 26 lutego w Poznaniu.


Warsztaty mają unikalną formułę, są pozbawione wykładów teoretycznych i oparte są przede wszystkim na wspólnym fotografowaniu. Każdy punkt programu to wykonanie serii zdjęć pod okiem trenera, którego zadaniem jest umożliwienie uczestnikom bezbłędnej realizacji założeń ćwiczenia. Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę i doświadczenie z wykorzystania takich wartości jak przysłona i czas naświetlenia. Program przewiduje ćwiczenia z zakresu kadrowania, ekspozycji, użycia czułości ISO, autofokusa i innych.


W cenie warsztatów uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz certyfikat poświadczający ukończenie kursu, organizator zapewnia także obiad i przerwy kawowe.


Na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl można zapoznać się z obszernym, szczegółowym programem warsztatów. Tam również znajduje się formularz zgłoszeniowy.

Authors

Related posts

Top