Zdjęcie miesiąca – nowy konkurs fotograficzny organizowany przez galerię SwiatObrazu.pl i empikfoto.pl

Galeria fotografii SwiatObrazu.pl ogłasza konkurs na „Zdjęcie miesiąca” organizowany we współpracy z empikfoto.pl. Podczas trwania konkursu, na zdjęcia będą głosowali czytelnicy Galerii, co miesiąc trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone wydrukami wielkoformatowymi ufundowanymi przez empikfoto.pl: za zajęcie I miejsca druk w formacie 60 x 80 cm, II miejsca – 50 x 70 cm, a za III miejsce – 40 x 50 cm.


W zabawie mogą wziąć udział wszyscy – zarówno zawodowcy, jak i amatorzy, dla których nie ma nic cenniejszego niż pokazanie swoich zdjęć szerokiej publiczności, możliwość poddania się ocenie i przeczytania, co na temat ich prac mają do powiedzenia inni. Każde zdjęcie zgłoszone do Galerii będzie rywalizowało o tytuł Zdjęcia miesiąca oraz o nagrody. Najlepsze fotografie będą przez cały następny miesiąc wyróżnione na stronie głównej Galerii.


Aby uczestniczyć w zabawie należy zarejestrować się na stronie SwiatObrazu.pl, zakładka „Konkursy” w profilu użytkownika pozwoli na udział w konkursie.


Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie www.swiatobrazu.pl; można tam również obejrzeć fotografie nagrodzone w ubiegłym miesiącu.

Authors

Related posts

Top