Żeglarska majówka w Chorwacji z fotografią

Żeglarska majówka w Chorwacji z fotografią to kolejne przedsięwzięcie fotograficzno-żeglarskie, które SwiatObrazu.pl organizuje wraz z firmą charter.pl. Wszystkich miłośników fotografii, żeglarstwa, malowniczych miejsc, niezwykłych przygód, dobrej zabawy organizatorzy zapraszają na wspaniały rejs po Adriatyku.

Celem tej wyprawy jest połączenie przyjemności „płynącej” z żeglowania i fotografowania, a majówka w Chorwacji jest do tego idealnym do tego miejscem. Śródziemnomorski klimat rejsu sprawia, że każdy swobodnie odrywa się od codzienności, a miejsce i okoliczności sprzyjają powstawaniu fantastycznych fotografii.

W trakcie rejsu uczestnicy wezmą udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez trenerów redakcji SwiatObrazu.pl. Na kursie uczestnicy poznają tajniki fotografii krajobrazowej, fotografii architektury i fotografii marynistycznej. Zajęcia odbywać się będą często przed wschodem słońca oraz tuż przed zmierzchem. Ponadto omówione zostanie fotografowanie architektury, a kluczowym punktem kursu będzie fotografia marynistyczna, której głównym tematem jest morze i okoliczności mu towarzyszące, miejsca takie jak porty, przystanie, a nade wszystko fotografia życia codziennego na jachcie oraz samego jachtu.

Wyprawa będzie trwała dziewięć dni, od 29 kwietnia do 8 maja 2011 roku.

Trasa rejsu obejmie: Sukosan–Bisevo (Błękitna Grota)–Vis–Kaprije–Sali–Sukosan – w sumie 200 mil morskich.

Szczegółowy program warsztatów, warunki uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Authors

Related posts

Top