Zgłoś zdjęcie do konkursu i odbierz kupon z 40% rabatem na odbitki

SwiatObrazu.pl oraz empikfoto.pl mają przyjemność zaprosić do udziału w wyjątkowym konkursie zatytułowanym “Pocztówki z wakacji”.

Wystarczy zgłosić się do konkursu, aby odebrać kupon na 40% rabatu na odbitki na zdjęcia w formatach: 9×13, 10×15, 13×18, 15×21, 20×30, 30×40 oraz 30×45 w Linii Standard oraz Premium.

Przygotowaliśmy nową formułę konkursu, dzięki której wyłonimy aż 50 zwycięzców, a każdy Uczestnik otrzyma kupon rabatowy ufundowany przez empikfoto.pl.

Zasady są niezwykle proste:

  •     należy dodać zdjęcie do kategorii konkursowej,
  •     w opisie zdjęcia należy umieścić szczegółowe informacje, jak powstało to zdjęcie.

Nagrody

50 laureatów otrzyma wydruk w formie 30 x 45 cm z Linii Premium, a ich zdjęcie, wraz z historią jego powstania, ukaże się jako autorski artykuł w serwisie SwiatObrazu.pl.

Natomiast każdy Uczestnik, którego praca z opisem zostanie zaakceptowana w konkursie, otrzyma kupon rabatowy w wysokości 40 % na zamówienie odbitek w formatach od 9 x 13 do 30 x 45 w Linii Standard oraz Premium.
 

Wydruki fotografii  w empikfoto.pl w Linii Premium

Zdjęcia wykonywane są na najwyższej jakości papierze firmy Kodak: Supra Endura VC oraz Ultra Endura HD. Odbitki w formatach 20 x 30, 30 x 40, 30 x 45 wykonywane są na papierze fotograficznym jakości HD.

Co oznacza jakość HD dla Twoich zdjęć?

  •     wyraźna powierzchnia z opalizującym połyskiem
  •     poszerzona gama kolorów
  •     wysoki połysk i kontrast czerni
  •     doskonałe uwydatnienie szczegółów i cieni
  •     wysoka trwałość druku
  •     idealnie sprawdza się w fotografii portretowej

Wszystkie wydruki wykonywane są na nowoczesnej maszynie Noritsu QSS-37HD.

Konkurs trwa od 4 sierpnia do 4 października 2011 roku.

Regulamin

Galeria konkursowa

By zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie, wraz z opisem jak powstało, do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.

Authors

Related posts

Top