Złote Fotony 2010 – najlepsze produkty z rynku fotografii

Serwis SwiatObrazu.pl co rok wybiera najlepsze produkty na rynku fotografii przyznając im prestiżowe nagrody – Złote Fotony. Spośród produktów wyróżnionych przez redakcję serwisu, Czytelnicy, użytkownicy sprzętu, wybiorą zwycięzców. Głosować można do końca lutego 2011 roku.


Redaktorzy serwisu SwiatObrazu.pl przez cały rok przeprowadzali testy sprzętu foto oraz wideo, porównywali jakość poszczególnych modeli i marek. Spośród nich zostały wybrane najlepsze, które w 2010 roku odniosły największy sukces na polskim rynku. Pozytywne opinie użytkowników odzwierciedlają ten sukces i to właśnie użytkownicy zdecydują, które produkty zasługują na wyróżnienie.


Złote Fotony przyznane zostaną w kilku kategoriach, a ubiegać się o nie będą produkty, które miały swoją premierę w 2010 roku. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się na uroczystym bankiecie podczas targów FILM VIDEO FOTO 2011 w Łodzi.


Wśród oddających głosy w ankiecie rozlosowane zostaną nagrody w postaci książek o tematyce fotograficznej i wideo o wartości 250 zł.


Głosy można oddawać poprzez wypełnienie ankiety na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Authors

Related posts

Top