Zupełnie nowa „Pierwsza Miłość”

Serial „Pierwsza Miłość” zmienia się nie do poznania! Produkcja realizowana przez ATM Grupę – największego niezależnego producenta programów telewizyjnych – zyskała nowego reżysera. Odświeżono również scenografię oraz oprawę muzyczną. W najnowszej serii widzowie zobaczą znane gwiazdy telewizyjne, które dołączą do obsady serialu. Zupełnie nowa „Pierwsza Miłość” to także wiele niespodzianek oraz okrągły jubileusz. Już na początku grudnia na antenie telewizji Polsat zobaczymy 1000. odcinek tej popularnej telenoweli.

Akcja „Pierwszej Miłości” ma miejsce we Wrocławiu, który urzeka pięknymi plenerami. Na ich tle rozgrywają się historie głównych bohaterów serialu, których losy – od 2004 roku – przyciągają przed ekrany telewizorów średnio 2,5 mln widzów. W sezonie emitowanym jesienią 2009, telenowela zaskoczy licznymi zmianami. Na planie pojawi się nowy reżyser i wielu znanych aktorów. Jednym z nich będzie Misiek Koterski, który – już w listopadzie – wcieli się w rolę Studenta – „Kaśka”. Henryk Saniewski – bo tak brzmi jego serialowe imię – ma 23 lata i studiuje Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Wielu fanów mile zaskoczy jeszcze ciekawszy scenariusz, nowa scenografia oraz odświeżona czołówka.

„Cieszymy się, że „Pierwsza miłość” stale wzbudza zainteresowanie telewidzów. Gościmy w ich domach od 5 lat. Fani naszej telenoweli już na początku grudnia będą mogli zobaczyć jubileuszowy, 1000 odcinek. Z myślą o nich scenarzyści zaplanowali w tej serii naprawdę zaskakujące wątki i nowe życiowe sytuacje naszych bohaterów. W najbliższych odcinkach obsada serialu powiększy się o znane i cenione nazwiska. Na planie gościmy m.in.: Miśka Koterskiego. Nasza współpraca układa się znakomicie – Michał jest sympatyczny, zawsze przygotowany do zdjęć, a swoim entuzjazmem zaraża kolegów po fachu. Zapraszamy do oglądania zupełnie nowej „Pierwszej Miłości” – mówi Maciej Grzywaczewski, wiceprezes zarządu ATM Grupy.

To nie koniec niespodzianek, które czekają na telewidzów. „Pierwsza Miłość” to przede wszystkim historia Pawła i Marysi, którzy od samego początku budzą największe zainteresowanie. Scenarzyści przygotowali jednak prawdziwe trzęsienie ziemi. Już niedługo Marysia dowie się, że nie jest pierwszą miłością Pawła. Co więcej, jego była dziewczyna – Magda (Marysia Góralczyk) – okaże się piękną modelką i będzie starała się na stałe zagościć w ich życiu. Magda sprawi, że Marysia poczuje zagrożenie w swoim związku z Pawłem.
Wtedy pojawi się Dr Stasiak (Bogdan Brzyski). Ta postać będzie źródłem wielu perypetii i dylematów Marysi. Wyzna jej bowiem miłość i zapowie walkę o jej uczucia. Jaką decyzję podejmie Marysia? Czy przyjaźń Pawła i Magdy sprawi, że dziewczyna zbliży się do swojego wielbiciela?
Po wakacyjnej przerwie wiele nowych intrygujących tematów, przedstawią dotychczasowi i nowi aktorzy. Wkrótce widzowie poznają także Sylwię Gliwę – serialową Lucynę. To trzydziestoletnia, atrakcyjna przedstawicielka koncernu farmaceutycznego „Pharma Best”. Lucyna pojawi się w szpitalu kolejowym, żeby promować nowy lek. Dzięki niewątpliwej urodzie zaskarbi sobie uwagę płci męskiej.
W obsadzie serialu pojawią się także: Magdalena Mazur, Agnieszka Kawiorska, Jadwiga Gryń oraz Małgorzata Biniek.
W role męskie wcielą się Artur Chamski i Robert Koszucki. Na plan wrócił także Rafał Mroczek.


Serial ATM Grupy skupia wokół siebie zarówno młodych, jak i znanych oraz cenionych aktorów. Występują w nim m.in.: Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk, Łukasz Płoszajski czy Aleksandra Zienkiewicz oraz Ewa Skibińska, Maciej Tomaszewski, Grażyna Wolszczak i Karol Strasburger. Każdego dnia przed telewizorami zasiada 2,5 mln widzów.


Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz, Katarzyna Furmankiewicz
GENESIS PR
Tel. (22) 327 1690, (607) 373 273

Authors

Related posts

Top