Nowości Wiadomości branżowe

“Pierwsza miłość”: Artur ma kolejny romans, Berenika ma tego dość

Widzów serialu „Pierwsza miłość”, którzy liczyli, że Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) kiedyś w końcu spoważnieje, czeka w najbliższym czasie spora niespodzianka. Znany ze swej słabości do pięknych kobiet

Widzów serialu „Pierwsza miłość”, którzy liczyli, że Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) kiedyś w końcu spoważnieje, czeka w najbliższym czasie spora niespodzianka. Znany ze swej słabości do pięknych kobiet bohater wplącze się w kolejny pozamałżeński romans.

Piękną Lidkę (nowa postać w serialu), graną przez Elżbietę Kwintę, Artur wypatrzy pewnego dnia na ekranie telewizora. Kobieta będzie bohaterką reportażu. Kulczycki nie będzie mógł przestać myśleć o dziewczynie z telewizora. A ponieważ to facet dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, postanowi ją odnaleźć. To nic, że wszyscy wokół będą pukać się w czoło. Artur najpierw dotrze do dziennikarza, który przygotował reportaż, a potem do ekskluzywnego butiku, w którym pracuje Lidka. Mimo jej konsternacji, nie będzie przebierał w środkach, by ją zdobyć. To będzie prawdziwa lekcja sztuki uwodzenia. Co na to Berenika (Maria Konarowska), żona Artura, która dotąd cierpliwie wybaczała mu skoki w bok? Zdradzimy, że tym razem straci cierpliwość. Wszyscy, których interesuje wątek kolejnej zdrady Artura, będą mogli go śledzić od 15 listopada.

„Pierwszą miłość” można oglądać w Polsacie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18. Pod względem oglądalności serial jest liderem pasma – wygrywa m.in. z „Klanem” i „Prosto w serce”. Ogląda go średnio 2,4mln* widzów. Ten wynik oznacza, że serial zwiększył widownię w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Wówczas gromadził średnio 2,2 mln widzów.

*Wszystkie dane za Nielsen Audience Measurement

A to już wiesz?  Koniec zdjęć do 7. serii "Rancza"

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy