Wiadomości branżowe

“Ranczo” wróciło na plan

3 sierpnia 2010 r. w Jeruzalu koło Mińska Mazowieckiego ruszyły zdjęcia do bijącego rekordy popularności serialu "Ranczo". Nowa seria rozpoczęła się przed sklepem Krystyny Więcławskiej, gdzie zasiedli na ławeczce (z nieodłącznym

3 sierpnia 2010 r. w Jeruzalu koło Mińska Mazowieckiego ruszyły zdjęcia do bijącego rekordy popularności serialu “Ranczo”. Nowa seria rozpoczęła się przed sklepem Krystyny Więcławskiej, gdzie zasiedli na ławeczce (z nieodłącznym mamrotem) Stach Japycz, Pietrek Patryk, Hadziuk Tadeusz i Solejuk, aby po swojemu komentować rzeczywistość. A jest co komentowaćć

W Wilkowyjach po dwóch latach zmieniło się wszystko: Lucy z poświęceniem walczy o lepszą przyszłość gminy jako wójt, dawny wójt buduje tajemniczy biznes i realizuje kunsztowny plan powrotu do polityki, a Czerepach usiłuje być dobrym mężem – co, jak wiadomo – czasem graniczy z niemożliwością. Wieś, zupełnie niechcący, na skutek unijnych zawiłości, nawiązuje nieoczekiwane związki międzynarodowe, w tym szczególnie istotne stają się kontakty wilkowyjsko – włoskie. Na żyznym miejscowym gruncie rozkwitają nowe wielkie uczucia, ambicje i przedsięwzięcia. Niektóre nawet może zbyt wielkie, o czym boleśnie przekonują się bohaterowie wspomnianej słynnej filozofującej ławeczki.
Kolejne odcinki “Rancza” będą obfitowały w humorystyczne wątki i zabawne perypetie mieszkańców wsi, a jeden z nich będzie pastiszem bardzo popularnego amerykańskiego serialu.

Pojawią się nowe postaci, dostarczające pozytywnych wzruszeń i emocji oraz sprawiające mniejsze i większe kłopoty. Jedna z par będzie miała problemy natury komunikacyjnej, wynikające z nieznajomości języka polskiego. Ale nie tylkoć Piękniejsza połowa tego duetu dodatkowo będzie miała problem z nadmierną emocjonalnością, skutkiem czego zadeklaruje natychmiastową niemal gotowość do założenia rodziny z pewnym, przeżywającym akurat kryzys twórczy mieszkańcem wsi. Inna z nowych bohaterek powali Wilkowyje egzotyczną urodą i idealnymi wymiarami, wywołując u jednej z żon liczne sceny zazdrości. Jeszcze inna nowa postać – nieletnia z wieku i z charakteru bohaterka, dostarczy zgryzoty z powodu nieprzeciętnej inteligencji i skrajnie anarchistycznych poglądów i zachowania. Pojawią się też postaci na wskroś idealistyczne oraz złośliwie czepliwe, z czego te drugie za wszelką cenę będą się starać uprzykrzyć pracę Lucy w urzędzie.
Wilkowyje obrodzą w dzieci. W ostatnim odcinku IV serii Pietrek dowiedział się, że jego ukochana Jola jest w ciąży. Dziś Pietrek jest robiącym karierę muzyczną szczęśliwym mężem i ojcem, zakochanym do szaleństwa potrójnie nie tylko w Joli ale i w synkach – bliźniakach. Lucy, sprawującą dzielnie urząd wójta, w wychowaniu córeczki Dorotki, jeszcze dzielniej i z pełnym oddaniem wspiera Kusy.
Jest też para, która usilnie starając się o dziecko, będzie robić wszystko zgodnie z zaleceniami doktora Wezóła a co z tego wyniknie, widzowie przekonają się wiosną 2011 roku.

“Ranczo” – seria II odc. 1-13
Początek zdjęć – 3 sierpnia 2010
Planowany koniec zdjęć – grudzień 2010
Plenery – Jeruzal i okolice, Sokule
Producent Maciej Strzembosz
Reżyseria – Wojciech Adamczyk
Producent wykonawczy Studio A (ATM Grupa)
Emisja TVP1 – wiosna 2011

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Monika Wlaźniak, Jadwiga Olech
GENESIS PR Tel. (22) 327 1690, (601) 367-771
e-mail: [email protected]

STUDIO A
Marta Lipecka
e-mail: [email protected]
tel.l(663) 770 – 466

A to już wiesz?  Świetna prezentacja Polski na Międzynarodowych Targach Telewizyjnych NATPE 2014

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy