Wiadomości branżowe

Huczne rubinowe gody u Kiepskich

Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu ”Świata według Kiepskich” (produkcja ATM Grupa SA dla Polsatu). W nowych odcinkach Halinka i Ferdek Kiepscy będą hucznie świętować rubinowe gody.A co wydarzy się oprócz 40. rocznicy ślubu? Do Ferdka zadzwoni  miłość sprzed lat w wyniku czego Ferdek będzie szykował się na spotkanie  usiłując zatuszować upływ lat. W roli

Teaser

Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu “Świata według Kiepskich” (produkcja ATM Grupa SA dla Polsatu). W nowych odcinkach Halinka i Ferdek Kiepscy będą hucznie świętować rubinowe gody.

A co wydarzy się oprócz 40. rocznicy ślubu? Do Ferdka zadzwoni  miłość sprzed lat w wyniku czego Ferdek będzie szykował się na spotkanie  usiłując zatuszować upływ lat. W roli dawnej miłości Ferdka wystąpi gościnnie Krystyna Tkacz.

W odcinku pt. “Gorzelak, Kobielak i Majster Kurdzielak” rodzinka Kiepskich przeżyje  koszmarny remont w kamienicy przy ul. Ćwiartki ž, podczas którego dojdzie do poważnej inwigilacji Kiepskich przez ekipę remontową.  Natomiast w odcinku “Samotność w sieci” Kiepscy i ich sąsiedzi będą szykanowani na forach internetowych.

Ciekawie będzie też u sąsiada Paździocha. W kolejnych odcinkach m.in. podejmie się śledztwa w sprawie zdemolowanej ubikacji. Odkryje nowe zaskakujące fakty z życia mieszkańców. Założy także Muzeum Seksu Ziemi Dolnośląskiej i ogłosi w kamienicy  stan wyjątkowy.

Nową serię “Świata według Kiepskich” (łącznie 13 odcinków, 406-418) Polsat pokaże w wiosennej ramówce. Zobaczymy w nich stałą obsadę, m.in. : Marzenę Kipiel-Sztukę (Halinka) i Andrzeja Grabowskiego (Ferdek), Bartosza Żukowskiego (Waldek), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Renatę Pałys (Paździochowa), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Barbarę Mularczyk, (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk  (Jolasia), Badurę (Lech Dyblik), Listonosza (Bohdan Smoleń), Kozłowskiego (Andrzej Gałła).

W 2013 roku “Świat według Kiepskich” będzie obchodził 14. urodziny. Zyskał miano kultowego i jest drugim po “Klanie” najdłużej emitowanym polskim serialem. W grudniu ubr. został nagrodzony statuetką klapsa w plebiscycie “Niegrzeczni” (w kategorii serial tv). Z kolei z ogłoszonych w ubiegłym tygodniu badań Comedy Central oraz GFK Polonia wynika, że Polacy uważają “Świat według Kiepskich” za najzabawniejszy spośród seriali i programów komediowych. Ponadto serial mimo wieloletniej obecności na antenie Polsatu, wciąż zyskuje nowych widzów, nie tracąc przy tym dotychczasowych fanów.  W 2012 roku  “Świat według Kiepskich” oglądało średnio 2,4 mln  widzów, co oznacza wzrost o 8 proc. w stosunku do 2011 roku.

A to już wiesz?  Mariolka wychodzi za mąż

< 232107" >

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy