Aktulności BIZNES Media i PR

Kino rusza w Polskę ? Plan na kino w Twoim mieście

Kino objazdowe rusza w Polskę z najnowszymi hitami. Organizator: Outdoor

Data publikacji: 2020-02-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kino rusza w Polskę ? Plan na kino w Twoim mieście
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Kino objazdowe rusza w Polskę z najnowszymi hitami. Organizator: Outdoor Cinema

Kino rusza w Polskę ? Plan na kino w Twoim mieście BIZNES, Media i PR - Kino objazdowe rusza w Polskę z najnowszymi hitami. Organizator: Outdoor Cinema

?Cześć, tu kino! Planuję odwiedzić miejscowości, w których na co dzień mnie nie ma? ? tak powiedziałoby kino, gdyby mogło mówić. Tymczasem przemówi z dużego ekranu w tych polskich miastach, w których go nie ma. Provident i AXA mają Plan na kino ? zapraszają wszystkich do 100 sal kinowych w całej Polsce na największe premiery filmowe, zapewniając najwyższą jakość obrazu i dźwięku.

Plan na kino w Twoim mieście
Plan pierwszej trasy obejmuje 41 miejscowości (w których na co dzień nie ma kina) i ponad 200 seansów filmowych. Najnowsze hity będą wyświetlane m.in. w Szczytnie, Wolsztynie, Nidzicy, Lidzbarku, Przasnyszu, Kamieniu Pomorskim i w wielu innych miejscowościach. Trasa styczniowa kina objazdowego Provident i AXA jest już dostępna na stronie: www.plannakino.pl/trasa_kina.

Premiera za premierą
Kino objazdowe ruszyło w Polskę 17 stycznia. W repertuarze nie mogło zabraknąć kolejnej części kultowych ?Psów? Władysława Pasikowskiego, które dokładnie wtedy mają ogólnopolską premierę! Na planie filmu ?Psy 3. W imię zasad? ponownie spotykają się niezapomniani Bogusław Linda, Cezary Pazura, Artur Żmijewski i Edward Linde-Lubaszenko. Do legendarnej ?sfory? dołączają w tej części m.in. Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański i Jan Frycz. Widzowie przekonają się czy po wieloletnim pobycie w więzieniu Franz Maurer odnajdzie się w nowej Polsce, w której nic nie jest takie, jak dawniej. Poza trzecią częścią hitu Pasikowskiego, w repertuarze cztery inne nowości: kolejna część superprodukcji z 2017 r. ?Jumanji. Następny poziom?, której premiera miała miejsce niecały miesiąc temu oraz trzy premiery stycznia 2020: pełna przygód animacja dla całej rodziny ?Tajni i fajni?, świetna komedia ?Mayday? z Piotrem Adamczykiem i Adamem Woronowiczem oraz wyświetlany przedpremierowo pouczający dokument dla małych i dużych ?Nasze miejsce na ziemi?.

A to już wiesz?  BREAD 2013 ? Innowacyjne Forum Wymiany Myśli w Kazimierzu nad Wisłą

Zaplanuj dzień w swoim kinie
We dwoje, całą rodziną, a może w grupie przyjaciół? Każdy może mieć swój plan na kino! Dlatego bilety są dostępne w przedsprzedaży na stronie internetowej www.plannakino.pl/kup_bilet lub w kasie kina przed seansem. Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, osobom w wieku 60+, rodzinie i opiekunom z dziećmi. W dni robocze kino zaprasza również grupy zorganizowane, w tym szkoły. Bilety grupowe w specjalnej cenie można kupić tylko w kasie kina po wcześniej rezerwacji telefonicznej pod numerem (22) 357 78 00.

Tysiące widzów, setki seansów
Plan na kino Provident i AXA to ponad 50 filmów podczas 200 dni projekcyjnych w 100 miejscowościach; ponad 1000 seansów, które obejrzy w sumie ponad 100 tysięcy widzów. Największe kino objazdowe w Polsce wyruszy w 2020 roku w 9 tras filmowych, z krótką przerwą na wakacje.

Do zobaczenia na czerwonym dywanie!

Plan na kino przedstawiają: Provident i AXA
Plan na kino to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema oraz marek Provident i AXA, przygotowany z myślą o mieszkańcach miejscowości, w których nie ma kin. To największe w Polsce kino objazdowe, które odpowiada na prawdziwą potrzebę społeczną, oferując dostęp do kina oraz premierowego repertuaru filmowego. Projekt został uznany za najlepiej zaprojektowaną usługę roku w konkursie Dobry Wzór 2013 oraz otrzymał wyróżnienie Laur Eksperta w 2015 roku.

Organizator: Outdoor Cinema
Patroni medialni: Filmweb, Wirtualna Polska, miesięcznik KINO
Partnerzy strategiczni: TVN i TVN 7
Partner barku kinowego: Coca-Cola

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kino rusza w Polskę ? Plan na kino w Twoim mieście BIZNES, Media i PR - Kino objazdowe rusza w Polskę z najnowszymi hitami. Organizator: Outdoor Cinema
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy