Wiadomości branżowe

Michał Milowicz w roli upadłego gwiazdora w “Pierwszej miłości”

Pod koniec listopada w Wadlewie pojawi się niecodzienny gość. Cyprian Novak, gwiazdor muzyki pop lat 70-tych i łamacz damskich serc. W tej roli Michał Milowicz, który dołączył do ekipy serialu "Pierwsza miłość" (ATM Grupa SA).Pewne

Pod koniec listopada w Wadlewie pojawi się niecodzienny gość. Cyprian Novak, gwiazdor muzyki pop lat 70-tych i łamacz damskich serc. W tej roli Michał Milowicz, który dołączył do ekipy serialu “Pierwsza miłość” (ATM Grupa SA).

Pewne kobiece pismo zorganizuje konkurs, w którym do wygrania będzie kolacja z gwiazdorem Cyprianem Novakiem. Był bożyszczem kobiet, koncertował w Polsce i USA. Szczyt jego kariery przypadł na lata 70-te. Prowadził życie pełne wrażeń – był dwukrotnie żonaty, miał pieniądze, tłumy wielbicielek, całonocne imprezy, gdzie strumieniem lał się alkohol.

Randkę z Novakiem wygra Wiktoria (Halszka Lehman), ale odda nagrodę  – Malwinie (Agnieszka Wielgosz) i Aurelii (Małgorzata Sadowska), które również miały na nią wielką ochotę. Wizyta gwiazdora spowoduje wielkie poruszenie w całym Wadlewie. I z wzajemnością – Cyprian zakocha się w tym miejscu. Na początku, gdy trafi do wsi, czuje kryzys twórczy i zmęczenie życiem. Jednak pobyt w urokliwym Wadlewie sprawi, że Cyprian odzyska chęć  życia. Poczuje, że znalazł tu szczęście i zdecyduje się zabawić w Wadlewie na dłużej. Zaintryguje i zjedna sobie nawet Śmiałka (Paweł Okoński). Zwłaszcza, gdy zaproponuje Śmiałkowi, że odkupi jego gospodarstwo. Aurelia będzie zachwycona tą propozycją. Namówi Śmiałka by sprzedał dom i ziemię, a za pieniądze przeprowadzą się do Hiszpanii, gdzie kupią dom i jacht. Wtedy do akcji wkroczy córka Śmiałka, Emilka (Anna Ilczuk). Dla niej gospodarstwo ojca to cały świat. Jak się skończy historia ze jego sprzedażą? Czy Cyprianowi uda się osiąść na stałe w Wadlewie? Zdradzimy, że jego pobyt tam będzie pełen przygód. Więcej będzie można dowiedzieć się oglądając “Pierwszą miłość” od 28 listopada (Polsat, pon.-pt., godz. 18).

A to już wiesz?  Świat barw w fotografii cyfrowej - praktyczny przewodnik do pobrania za darmo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy