Wiadomości branżowe

Oko w oko – spotkania czytelników serwisu SwiatObrazu.pl

Serwis SwiatObrazu.pl przygotował dla swoich czytelników ciekawe spotkania fotograficzne. Prowadzone one będą przez zawodowych fotografów oraz redaktorów serwisu: Małgorzatę Pióro, Zygmunta Nováka i Marcina

Serwis SwiatObrazu.pl przygotował dla swoich czytelników ciekawe spotkania fotograficzne. Prowadzone one będą przez zawodowych fotografów oraz redaktorów serwisu: Małgorzatę Pióro, Zygmunta Nováka i Marcina Woźniaka. Każdy z uczestników na zakończenie spotkania otrzyma film szkoleniowy dla fotografów pt. „Uratuj swoje zdjęcia” oraz certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia.


Uczestnicy spotkań Oko w oko wezmą udział w spacerze fotograficznym, wykładach oraz wspólnej dyskusji. Małgorzata Pióro opowie o sztuce patrzenia: jak patrzeć i czuć, aby porządkować w kadrze świat wokół siebie w ułamku sekundy; Zygmunt Novák wprowadzi uczestników w świat apetycznych zdjęć, przekazując garść wskazówek, jak bez zastosowania profesjonalnego sprzętu wykonać fotografie potraw w domowej kuchni; Marcin Woźniak natomiast będzie opowiadał o histogramie jako o narzędziu bardzo użytecznym w analizie, ocenie i ustalaniu prawidłowej dla danego zdjęcia ekspozycji. Część spotkania poświęcona będzie ocenie zdjęć uczestników.


Spotkania będą odbywały się 31 marca w Warszawie, 1 kwietnia w Katowicach, 4 kwietnia we Wrocławiu, 5 kwietnia w Lublinie, 26 kwietnia w Poznaniu, 27 kwietnia w Szczecinie oraz 28 kwietnia w Gdańsku.


Więcej o spotkaniach, sylwetki prowadzących oraz szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

A to już wiesz?  "Galeria": piekielnie trudne sceny, czyli zwiastun nowego sezonu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy