Nowości Wiadomości branżowe

Ostatnie dni na zgłoszenie zdjęć do konkursu “Z pazurem”

Zwierzęta domowe towarzyszyły człowiekowi niemal od początku dziejów. Niezmiennie bawią nas, dodają otuchy, pocieszają i bardzo szybko stają się pełnoprawnymi członkami rodzin. To właśnie nasi ulubieńcy są tematem konkursu.Spędzasz z nimi każdy dzień i na pewno nie raz robiłeś swoim zwierzakom zdjęcia. To w końcu sama przyjemność, prawda?

Teaser

Zwierzęta domowe towarzyszyły człowiekowi niemal od początku dziejów. Niezmiennie bawią nas, dodają otuchy, pocieszają i bardzo szybko stają się pełnoprawnymi członkami rodzin. To właśnie nasi ulubieńcy są tematem konkursu.

Spędzasz z nimi każdy dzień i na pewno nie raz robiłeś swoim zwierzakom zdjęcia. To w końcu sama przyjemność, prawda? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – teraz musisz postarać się bardziej. Zadbać o kompozycję, prawidłową ostrość i ciekawą scenerię. Zatroszcz się o to, by Twój pupil dał się sfotografować i nie obwąchiwał obiektywu za każdym razem, jak tylko uda mu się ustalić Twoje położenie.

To bardzo ciekawy rodzaj fotografii. Próby werbalnego porozumienia się z czworonogami najczęściej spełzną na niczym, dlatego niezbędne może się okazać użycie fortelu. Jakiego? To już Twoje zadanie. Daj psu kość, schowaj zabawkę kota za aparatem. Wykaż się oryginalnością i pokaż swojego podopiecznego na wciągającym zdjęciu.

Nagrody

I miejsce – 3000 zł

II miejsce – 2000 zł

III miejsce – 1000 zł

Wyróżnienia

5 e-kursów 99 fotobyków – diagnoza i eliminacja

Konkurs trwa do 31 marca 2013 roku, do godz. 23.59.

Regulamin

Galeria konkursowa

 By zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.

< 238160" >

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Konkurs Fotograficzny "Przestrzeń Życia" - IV edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii Górskiej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy