Nowości Wiadomości branżowe

Przegląd Konkursowy w ramach 4. edycji Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej

Do wygrania atrakcyjne nagrodyI Nagroda Główna Prezydenta Miasta Torunia im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego — 12 000 złII Nagroda ufundowana przez Stowarzyszenie Autorów „ZAiKS” — 8 000 złIII Nagroda ufundowana przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego — 5 000 złNagroda PISF za najlepsze wykonanie piosenki z filmu polskiego —

Teaser

Do wygrania atrakcyjne nagrody

  • I Nagroda Główna Prezydenta Miasta Torunia im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego – 12 000 zł
  • II Nagroda ufundowana przez Stowarzyszenie Autorów “ZAiKS” – 8 000 zł
  • III Nagroda ufundowana przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego  – 5 000 zł
  • Nagroda PISF za najlepsze wykonanie piosenki z filmu polskiego – 4 000 zł
  • Nagroda za najlepsze wykonanie piosenki z filmu zagranicznego – 3 000 zł

Dla kogo?

Przegląd jest adresowany do wokalistów, aktorów, studentów szkół artystycznych, a zwłaszcza laureatów ogólnopolskich przeglądów piosenki i uczestników konkursów telewizyjnych.

Termin dokonywania zgłoszeń

30 maja 2013 r.

Sposób dokonywania zgłoszeń

Zgłoszenia należy dokonać drogą elektroniczną pod adresem www.tak.torun.pl/festiwal, a wygenerowany tam plik PDF, wydrukowany oraz podpisany, dostarczyć – wraz z nagraniem audio-video w formacie DVD z zapisem wykonania dwóch dowolnie wybranych piosenek filmowych: jednej z repertuaru kina polskiego, drugiej z repertuaru kina światowego – do Biura Organizacyjnego Przeglądu Konkursowego:

Toruńska Agenda Kulturalna,
ul. Pod Krzywą Wieżą 1,
87-100 Toruń

Nagranie powinno być wykonane “live”, bez montażu, z jednego ujęcia kamery i obejmować całą postać wykonawcy. W przypadku piosenek wykonywanych w języku innym niż polski do przesyłki należy dołączyć słowa piosenek w języku oryginalnym.

Kwalifikacja uczestników

  • Kierownik Muzyczny – znany kompozytor, skrzypek i dyrygent – Krzesimir Dębski w porozumieniu z Dyrektorem Festiwalu ocenia nadesłane zgłoszenia i wyłania uczestników Przeglądu, który odbędzie się w dniu 2 sierpnia 2013 r. w sali widowiskowej Teatru “Baj Pomorski” w Toruniu.
  • Informacja o uczestnikach zakwalifikowanych do II etapu zostanie ogłoszona przez Organizatora Festiwalu do dnia 15 czerwca 2013 r. na stronie internetowej festiwalu.
  • Nagrodzeni uczestnicy Przeglądu Konkursowego zostaną zaproszeni do udziału w Gali Festiwalowej, która odbędzie się 3 sierpnia 2013 r.

Więcej informacji oraz odsyłacz do karty zgłoszenia na stronie
www.piosenkafilmowa.pl

< 241769" >

Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Skyway znów olśnił

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy