Nowości Wiadomości branżowe

W kierunku lepszych zdjęć – zamów kolekcję szkoleń DVD z pakietem indywidualnych konsultacji

Czy chciałbyś, żeby Twoje zdjęcia budziły zachwyt? Czy zastanawiasz się nad tym, jak profesjonaliści osiągają swoje efekty? Czy masz w swoich zbiorach fotografie, które byłyby doskonałe gdyby nie... - no właśnie – gdyby nie

Czy chciałbyś, żeby Twoje zdjęcia budziły zachwyt? Czy zastanawiasz się nad tym, jak profesjonaliści osiągają swoje efekty? Czy masz w swoich zbiorach fotografie, które byłyby doskonałe gdyby nie… – no właśnie – gdyby nie co?

Fotografia to dla milionów ludzi pasja, przyjemność, hobby, sposób ekspresji. Jednak stosunkowo nieliczni osiągają poziom, dzięki któremu mogą swoimi fotografiami fascynować, zatrzymać uwagę  widza i wzbudzać liczne komentarze. Tymczasem okazuje się, że również Ty możesz osiągnąć poziom, który wcześniej wydawał się być poza zasięgiem. Mamy na to dowody – liczne sukcesy osób, które zaczynały od etapu początkującego fotografa, a swoją wiedzę zaczynały zdobywać razem z nami. Ich prace, publikowane w galerii SwiatObrazu.pl dowodzą, że w krótkim czasie można rozwinąć swój naturalny talent do profesjonalnego poziomu.

Wieloletnie doświadczenie profesjonalnych fotografów pozwoliło nam na opracowanie unikalnej kolekcji filmów szkoleniowych, składającej się z dwunastu szkoleń na płytach DVD. Ich posiadanie umożliwi Ci bardzo szybkie zdobycie wiedzy pod kierunkiem komunikatywnego i doświadczonego trenera – pozwalając na poznanie wszystkich istotnych aspektów fotografii w błyskawicznym tempie, w czasie, który masz do dyspozycji i w miejscu, które jest dla Ciebie najlepsze.

Wykorzystanie wiedzy zawartej w szkoleniach pozwoli Ci uczynić milowy krok w kierunku mistrzowskiej fotografii. Błyskawicznie nauczysz się robić zdjęcia w każdych warunkach. To właśnie ponadprzeciętna technika pozwoli Ci skupić się na tych aspektach fotografii, które czynią ją tak interesującą dla milionów odbiorców.

Ponad 720 minut szkoleń
Profesjonalni trenerzy
Rozwiązania problemów praktycznych
Przykłady i szczegółowy instruktaż

Zamów teraz – i otrzymasz razem z kolekcją pakiet indywidualnych konsultacji z mistrzami fotografii

A to już wiesz?  Piękne kobiety, muzyka i sport - 49/2011

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy