Aktulności BIZNES Kultura

B.R.O. czyli Jakub Birecki w Empiku Silesia

B.R.O. czyli Jakub Birecki spotka się z fanami w katowickim salonie Empik Silesia 13 grudnia o godnie

Data publikacji: 2018-12-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: B.R.O. czyli Jakub Birecki w Empiku Silesia
Kategoria: BIZNES, Kultura

B.R.O. czyli Jakub Birecki spotka się z fanami w katowickim salonie Empik Silesia 13 grudnia o godnie 18:00.

B.R.O. czyli Jakub Birecki w Empiku Silesia BIZNES, Kultura - B.R.O. czyli Jakub Birecki spotka się z fanami w katowickim salonie Empik Silesia 13 grudnia o godnie 18:00.

?Karmel? (My Music), czyli nowa płyta B.R.O to bez wątpienia jeden z najciekawszych koncepcyjnych albumów tego roku. Jak wiadomo, by wytworzyć spożywczy karmel potrzebne jest połączenie dwóch rzeczy ? cukru oraz ognia. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest ? pełna kontrastów. Z jednej strony usłyszymy go w mocnym, agresywnym i bezkompromisowym wydaniu (ogień), a z drugiej w spokojnej, bardziej uczuciowej i romantycznej formie (cukier). Ten koncept sprawia, że ludzie o różnych gustach oraz preferencjach muzycznych odnajdą w B.R.O to co ma w sobie najlepsze. Artysta miał również na celu świadomie pokazać swoje dwa muzyczne oblicza, które mimo iż są często bardzo odmienne, to w połączeniu potrafią stworzyć razem coś ?pysznego? dla ucha ? ?Karmel?.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
B.R.O. czyli Jakub Birecki w Empiku Silesia BIZNES, Kultura - B.R.O. czyli Jakub Birecki spotka się z fanami w katowickim salonie Empik Silesia 13 grudnia o godnie 18:00.
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

A to już wiesz?  OS3 obroniła budżet reklamowy ING TFI

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy