Nowości

Podróże kosmiczne nowy program interaktywnego kina Cinema Park

Nieziemska przygoda w Cinema Park. “Podróże kosmiczne” – nowy program interaktywnego kina Cinema Park Orange w Poznaniu już od 20 lutego

Od soboty, 20 lutego 2010 roku do repertuaru poznańskiego interaktywnego kina Cinema Park Orange wchodzi nowy program “Podróże kosmiczne”. Dzięki niemu, przed głodnymi kosmicznej wiedzy dziećmi oraz spragnionymi nieziemskich wrażeń rodzicami z Wielkopolski, Wszechświat stanie otworem.

“Podróże kosmiczne” to program, który od soboty, 20 lutego 2010 roku wejdzie do repertuaru interaktywnego kina Cinema Park Orange w Poznaniu. To niezwykła opowieść o kosmosie, Układzie Słonecznym i gwiazdach, opowiedziana ciekawym, przystępnym nawet dla najmłodszych widzów językiem. W “Podróżach kosmicznych” nie ma mowy o rakietach, statkach kosmicznych czy potężnych teleskopach, ale dzięki innowacyjnej technologii, nie odrywając się od ziemi widzowie porwani zostają w podróż na krańce Wszechświata. To gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianej przygody.

“Każdy rodzic chciałby zabrać swoje dziecko w “kosmiczną podróż”. Wyzwanie to potraktowaliśmy w Cinema Park poważnie. Specjalnie dla rodziców, opiekunów, ale również nauczycieli, stworzyliśmy program “Podróże kosmiczne”, który odsłaniając rąbek nieba ukazuje ogrom i wspaniałość Wszechświata. Co więcej, technologia naszego kina sprawia, że jest on niemal na wyciągnięcie ręki.” – powiedziała Monika Wolska Project Manager Cinema Park w Polsce. “Wiedza jest wartością nadrzędną, , a w interaktywnym kinie Cinema Park dzieciaki uczą się i bawią jednocześnie. A wszystko to w sześciu specjalnie przystosowanych super nowoczesnych salach. Ruch foteli, trójwymiarowy film, interaktywna gra to tylko niektóre z atrakcji czekających na widzów w naszym kinie. Im więcej bodźców, tym większe, niezapomniane wrażenieć Wycieczka szkolna czy weekendowa rodzinna wyprawa do Cinema Park to zawsze niezwykła podróż w świat pełen tajemnic, przygód, nauki i wybornej zabawy.” – dodała.

Podroze_kosmiczne_citylight“Podróże kosmiczne” to sześć nowoczesnych sal, w których na widzów czekają niezapomniane przeżycia. Kosmiczna przygoda rozpoczyna się od Sali 3D, w której widzowie wyruszają w trójwymiarową podróż na krańce Wszechświata. Poznają nasz Układ Słoneczny i z bliska przyglądają się zadziwiającym planetom i gwiazdom. Wszystko po to by ruszyć dalej, do kolejnych sal, gdzie czekają następne etapy przygody. W niezwykłej Sali Ruchu, siedząc w specjalnych, ruchomych fotelach, oglądają zachwycającą opowieść o planecie Ziemi. Widzą jej niezwykłe piękno, ale i dostrzegają zagrożenia jakie niesie ze sobą rozwój cywilizacji. A gdy znów wylądują na Ziemi i na nowo spojrzą na otaczający ich świat, cztery kolejne sale zgotują im kolejne porcje niezapomnianych emocji. W Sali Inspiracji widzowie “Podróży Kosmicznych” przekonają się co by było gdyby ludzkość musiała opuścić Ziemię, w Sali Wyobraźni natomiast, zobaczą jak mogłoby wyglądać tajemnicze spotkanie z pozaziemskimi istotami. Sala Muzyki zafunduje im galaktyczny koncert a niezwykła Sala Interakcji zaprosi do zabawnej rywalizacji podczas interaktywnej Akademii Kosmicznej. Aż chce sie powiedzieć: Ale kosmos!

Tej przygody nie można przegapić!

Program “Podróże kosmiczne” już od 20 lutego w Cinema Park w Poznaniu!

Ceny biletów na program “Podróże kosmiczne” wynoszą od 25 zł do 31 zł.

Cinema Park Poznań

(Cinema City Kinepolis)

ul. B.Krzywoustego 72

61-144 Poznań,

[email protected]

***

Informacje o Cinema Park

Cinema Park Orange to zabawa i edukacja w kinie. To interaktywne, należące do sieci Cinema City, kino na miarę XXI wieku. To kino dla miłośników edukacyjnej rozrywki. Ideą Cinema Park jest bowiem nauka i zabawa poprzez oddziaływanie na wszystkie zmysły. To nowoczesne, multisensoryczne kino, w którym widz aktywnie uczestniczy w programach tematycznych realizowanych w sześciu salach kinowych.

Cinema Park oferuje szeroki wachlarz najnowocześniejszych technologii, fascynujących i nowatorskich rozwiązań, wykorzystujących możliwości nowoczesnych multipleksów. Tu wszystkie, nawet trudne, informacje przekazywane są w sposób atrakcyjny, językiem wirtualnego obrazu, niepowtarzalnego dźwięku oraz dostarczający niezapomnianych wrażeń oraz efektów specjalnych. Interaktywne sale kinowe powstały przede wszystkim z myślą o dzieciach. Programy Cinema Park przyciągają jednak wszystkich głodnych wiedzy i wrażeń. To bowiem wspaniały pomysł na poszerzanie horyzontów w przyjemny i ciekawy sposób. Jak powiedział Albert Einstein: “Wyobraźnia jest cenniejsza od wiedzy”. W Cinema Park mówimy: “Stymulowanie wyobraźni pogłębia naszą wiedzę”.

Dotychczas w Polsce funkcjonują dwa interaktywne kina Cinema Park, w Warszawie i Poznaniu. W repertuarze kin Cinema Park znajdują się obecnie takie programy jak: “Przełącz się na Ekologię”, “Cztery Żywioły”, “Królestwo zwierząt”, “Podróże Kosmiczne”, “Na ścieżkach wiary” oraz “Wszystko o człowieku”.

hastagi na stronie:

#kino interaktywne warszawa #gry o rakietach #kino interaktywne #kino interaktywne krakĂłw #gry o rakietach kosmicznych #kino interaktywne krakow repertuar #wszystko o kosmosie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jury   #nie   #programu   #talent