Aktulności BIZNES Media i PR

Galeria Heban – Giopagani – Nowość 2020

GIOPAGANI włoska marka, której historia rozpoczyna się w 2015 roku w

Data publikacji: 2020-04-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Galeria Heban – Giopagani – Nowość 2020
Kategoria: BIZNES, Media i PR

GIOPAGANI włoska marka, której historia rozpoczyna się w 2015 roku w Parmie.

Galeria Heban - Giopagani - Nowość 2020 BIZNES, Media i PR - GIOPAGANI włoska marka, której historia rozpoczyna się w 2015 roku w Parmie.

GIOPAGANI włoska marka, której historia rozpoczyna się w 2015 roku w Parmie. Koncepcja opiera się na pięciu filarach ? inspiracji, unikalnym projekcje, ponadczasowym wzornictwie, indywidualności i badaniom. Giopagani oferuje rozwiązania architektoniczne i projektowe zakorzenione w niekonwencjonalnej elegancji, w której innowacja łączy się z funkcjonalnością i estetyką. Marka posiada aktywną sieć handlową w Europie, Azji i Ameryce. Od 2017 r. kolekcja produktów GIOPAGANI prezentowana jest w najsłynniejszym domu towarowym na świecie w Harrods. Od 2020 roku marka obecna jest w Galerii Heban.

Kolekcja mebli GIOPAGANI jest jak lustro, odsyła nas z powrotem do określonej pamięci. Przedmioty, które łączą urok ponadczasowego designu z ultranowoczesną modą, architekturą i siłą wyrazu wizualnego.

Linia stołów do jadalni Rendez-Vous prezentuje się w zaktualizowanej estetyce z rozszerzeniem swoich funkcjonalnych i wymiarowych propozycji. Blat stołu wykonany z marmuru lub ze szkła. Postawa wykonana z metalowych prętów, osadzonych na obręczy.
Stół do jadalni Atomic z lustrzanym blatem i nogami. Spód blatu wykonany z matowego czarnego drewna.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Galeria Heban - Giopagani - Nowość 2020 BIZNES, Media i PR - GIOPAGANI włoska marka, której historia rozpoczyna się w 2015 roku w Parmie.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

A to już wiesz?  PRo-MOC-ja, czyli skuteczny PR w małej firmie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy