Aktulności BIZNES Media i PR

Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz także w nowej odsłonie

Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz także w nowej

Data publikacji: 2018-12-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz także w nowej odsłonie
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz także w nowej odsłonie!

Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz także w nowej odsłonie BIZNES, Media i PR - Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz także w nowej odsłonie!

Delikatność, subtelność i czarujący charakter ? to w tych cechach kryje się ponadczasowość czekoladek Malaga, Tiki Taki i Kasztanki. Kultowe czekoladki marki Wawel są dostępne w różnych formach podania, od teraz także w nowej formie eleganckich bombonierek. To idealny pomysł na słodki upominek dla bliskiej osoby! Spróbuj wszystkich wariantów oryginalnego trio od marki Wawel i podaruj chwilę słodkiej przyjemności.

Odkryj swoją czekoladkę z charakterem!

Uwielbiane od lat, kultowe czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki są teraz dostępne również w nowej wersji bombonierek. Zapakowane specjalnie, by sprawiać radość bliskim! Nowe funkcjonalne pudełeczko o optymalnej wielkości i kształcie, zawierające 10 elegancko zapakowanych czekoladek, idealnie sprawdzi się jako słodki prezent dla najbliższej osoby, ale nie tylko. Który wariant z kultowego trio wybierzesz? Słodką i subtelną Malagę, wyraziste kakaowe Kasztanki, a może przebojowe, pełne kokosowej egzotyki Tiki Taki? Spróbuj wszystkich czekoladek i odkryj, która z nich najlepiej odzwierciedla Twój charakter!
 

Legendarny smak i Dobre Składniki

Czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki nie zawierają substancji konserwujących, składników modyfikowanych genetycznie, a także barwników i sztucznych aromatów. Radość ze słodkiej przyjemności jest więc jeszcze większa! Bo kiedy ?Czujesz się dobrze, czynisz dobrze?. Dobre Składniki czekoladek są gwarancją pysznego smaku i najlepszej jakości.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz także w nowej odsłonie BIZNES, Media i PR - Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz także w nowej odsłonie!
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

A to już wiesz?  ?Morski Przygodnik? ? kalendarz pełen podwodnych przygód z Nelą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy