ENERGA oraz GKS Stoczniowiec podpisały umowę sponsoringową na sezon 2007/2008. – Doceniamy sportowe sukcesy gdańskich hokeistów w poprzednim sezonie i wierzymy, że nasza dalsza współpraca z zespołem ENERGA Stoczniowiec zaowocuje zdobyciem w rozgrywkach ekstraklasy miejsca na podium – mówi Barbara Klimiuk, prezes zarządu ENERGA SA.
– Zarówno sportowe sukcesy gdańskich hokeistów w poprzednim sezonie, jak i atmosfera, jaką potrafią stworzyć gdańscy kibice w hali Oliwia, świadczą o słuszności decyzji podjęcia sponsorowania GKS-u. Wierzę, że nasza dalsza współpraca z zespołem ENERGA Stoczniowie, zaowocuje zdobyciem w rozgrywkach ekstraklasy miejsca na podium – powiedziała prezes Barbara Klimiuk. – Jako jeden z największych pracodawców w regionie staramy się wsłuchiwać w potrzeby mieszkańców i wspierać ważne dla nich wydarzenia kulturalne czy sportowe. Uznaliśmy, że kontynuacja budowy silnej drużyny gdańskich hokeistów jest odpowiedzią na te potrzeby i wpisuje się w naszą strategię działalności społecznej.
Read more