Nowości Wiadomości branżowe

Ostatnie dni trwania konkursu "Wodne skojarzenia"

Tylko do 31 sierpnia 2012 roku trwa konkurs fotograficzny "Wodne skojarzenia". Zgłoś swoje zdjęcie i weź udział w walce o nagrody o łącznej wartości 4 500 zł!Prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie fotograficznym "Wodne skojarzenia"

Tylko do 31 sierpnia 2012 roku trwa konkurs fotograficzny “Wodne skojarzenia”. Zgłoś swoje zdjęcie i weź udział w walce o nagrody o łącznej wartości 4 500 zł!

Prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie fotograficznym “Wodne skojarzenia” zostaną zaprezentowane na plenerowej wystawie na Starym Rynku w Poznaniu, w październiku 2012 r. Organizator konkursu, Aquanet SA, pragnie w ten sposób nagrodzić autorów najciekawszych fotografii, którzy zainspirowani tematem konkursu zechcą pokazać za pomocą swoich zdjęć, czym jest dla nich woda i jakie skojarzenia przywodzi na myśl.

Nagrody

I miejsce 2000 zł netto
II miejsce 1500 zł netto
III miejsce 1000 zł netto

20 wyróżnień to nagrody przyznane przez redakcję SwiatObrazu.pl w postaci dostępu do wybranego błyskawicznego e-kursu spośród następujących tytułów:

Konkurs trwa od 2 lipca do 31 sierpnia 2012 roku.

Regulamin

Galeria konkursowa

By zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.

Organizator: Aquanet SA

Patroni medialni: Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, epoznan.pl, WTK, SwiatObrazu.pl.

Informacja pochodzi z Internetowego Dziennika o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.pl

A to już wiesz?  Konkurs Fotograficzny "Przestrzeń Życia" - IV edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii Górskiej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy