Wiadomości branżowe

Rafał Mohr znów w “Pierwszej miłości” ! Kim jest Piotr Wach?

Kiedy Agata wpada w saloniku prasowym na mężczyznę łudząco przypominającego Igora, („Pierwsza Miłość”, odc. 1844, emisja 24 lutego) przez chwilę przez głowę przebiegnie jej myśl, że ma deja vu i że właśnie naprawdę go zobaczyła. A przecież Igor (Rafał Mohr) nie żyje, a 4 miesiące po jego śmierci Mikser wpadł na trop w śledztwie, dzięki czemu

Kiedy Agata wpada w saloniku prasowym na mężczyznę łudząco przypominającego Igora, (“Pierwsza Miłość”, odc. 1844, emisja 24 lutego) przez chwilę przez głowę przebiegnie jej myśl, że ma deja vu i że właśnie naprawdę go zobaczyła. A przecież Igor (Rafał Mohr) nie żyje, a 4 miesiące po jego śmierci Mikser wpadł na trop w śledztwie, dzięki czemu policja ustaliła, że zabójcą Igora byłć jego ojciec. Zeznania, które złożył na policji po zatrzymaniu, odsłoniły kulisy śmierci jego syna. I odpowiedziały na pytanie czemu tak się stało. Wszyscy wiedzieli, że Igor był złym człowiekiem, a jego agresywne zachowania doprowadziły do tragedii – pobita przez niego żona poroniła. Pół roku po wypadku, w którym zginął Igor, ktoś łudząco podobny do niego pojawia się we Wrocławiuć Kim jest ten mężczyzn, jak ma na imię, czy coś go łączy z Igorem? Czy to jakiś jego krewny?

Agata próbuje podpytać Sabinę o jej zmarłego męża, kiedy podczas wspólnych porządków natrafiają na zdjęcia Igora. Dzieje się to już po tym dziwnym “spotkaniu” w saloniku prasowym, które tak bardzo zapadło Agacie w pamięć, że postanawia zbadać, kim jest tajemniczy mężczyzna. Ukradkiem chowa zdjęcie Igora do torebkić Jeszcze tego samego dnia wraca do saloniku z nadzieją, że kolejny raz spotka tam Piotra. Kiedy mężczyzna zjawia się, porównuje jego osobę ze zdjęciem, które wzięła od Sabiny. Utwierdza się jeszcze bardziej w przekonaniu, że jest między nimi zadziwiające podobieństwo. Agacie przychodzi na myśl, że może Igor miał jakiegoś krewnego, który jest prawie identyczny. A może to zwykły przypadek, a mężczyzna jest jego sobowtórem? Podobno każdy go ma.

Agata “musi’ się dowiedzieć o nim czegoś więcej. Zaczyna śledzić Piotra. Ślad prowadzi do szkoły języków obcych, gdzie ten jest lektorem języka angielskiego. Ale czy jest z nim spokrewniony – to pytanie nadal pozostaje otwarte? Agata wynajmuje detektywa, który ma się dowiedzieć czegoś więcej o Piotrze. Agacie udaje się sposobem zwabić Sabinę do saloniku prasowego, w którym kilkakrotnie wpadła na Piotra. Liczy na to, że i tym razem uda im się go spotkać. Jest ciekawa reakcji siostry na mężczyznę, łudząco przypominającego jej zmarłego męża. Przypadkowe spotkanie zrobiło na Sabinie tak ogromne wrażenie, że nie może przestać o nim myśleć. Za każdym razem, kiedy przypomina sobie jego postać, serce zaczyna jej mocniej bić.

A to już wiesz?  Halloween to początek kostiumowego szaleństwa

Czy możliwe, że ktoś tak łudząco podobny do Igora nie jest z nim w ogóle spokrewniony i jest “tylko” jego sobowtórem? Czy jeśli Piotr jest tak podobny do Igora, jaki jest jego charakter, sposób bycia, zachowanie? Czy jest miły i łagodny, czy wręcz przeciwnie – arogancki i agresywny? A przede wszystkim, najważniejsze pytanie – kim jest Piotr Wach?

Wątek Piotra już od poniedziałku, 24 lutego, odc. 1844 “Pierwszej miłości”.

 

 

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy