Indie w Arkadach Wrocławskich

Fascynująca indyjska kultura, egzotyczne towary, możliwość targowania się o ceny, a na początek pokaz bollywoodzkich tańców. Tak zapowiadają się Targi Made in India Expo w Arkadach Wrocławskich. Ich uroczystego otwarcia dokona w najbliższy piątek Ambasador Indii Pan Deepak Vohra.

Targi trwać będą od 18 do 27 marca 2011. Rozpoczną się już w najbliższy piątek pokazem tańców Bollywood. Indie Expo to impreza gospodarczo – handlowa, stwarzająca doskonałą okazję do poznania barwnej kultury i tradycji Dalekiego Wschodu. W trakcie imprezy przedstawiciele różnych regionów Indii zaprezentują wyroby rzemiosła ręcznego. Obejrzeć i kupić będzie można wykonane z naturalnych materiałów szale, krawaty, sukienki, a także elementy dekoracji wnętrz. Nie zabraknie oryginalnej, ręcznie wykonanej biżuterii – wisiorków, bransoletek i pierścionków.

Made in India Expo poświęcone są także indyjskiej kuchni. Na licznych kolorowych kramach znaleźć będzie można autentyczne przyprawy, niezbędne do przygotowania egzotycznych dań z Dalekiego Wschodu. Nie zabraknie również tradycyjnych słodyczy indyjskich.

Zrobienie zakupów na Targach India Expo, to także okazja do poćwiczenia dawno już zapomnianych umiejętności dobijania targu. Przy zakupie kilku towarów, kupcy indyjscy – mistrzowie w swoim fachu, dopuszczają możliwość negocjowania cen. Targowanie się jest więc wręcz wskazane.

Made in India Expo to wydarzenie mające na celu budowanie relacji handlowych i wymianę doświadczeń kulturowych między Polską a Indiami.

http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=403861139

Authors

Related posts

Top