Jak dobierać dodatki do kreacji?

Wybrałaś i przygotowałaś już sukienkę na wieczór, ale zastanawiasz się jakie dodatki dobrać do kreacji – torebkę, buty, biżuterię, pasek? Każda z nas wie, że nieodpowiednio wybrane dodatki potrafią zrujnować cały wizerunek.

Jeśli chodzi o dobór dodatków i biżuterii to trzeba uważać, żeby nie przesadzić w ich ilością. Bardzo ważny w doborze biżuterii jest dobry smak. Jeśli nie czujemy się na siłach dobrać dodatki samodzielnie, poprośmy zaufaną osobę o pomoc. W ostateczności nawet, jeśli dodatki dobierzemy same, to dobrze jest zapytać przyjaciółkę lub kogoś szczerego o końcowy efekt.

Dobierając biżuterię możemy zdecydować się na złoto lub srebro. Klasyczne i gustowne wzory kolczyków, łańcuszków, bransoletek i pozostałych pierścionków znajdziemy w najlepszych sklepach z biżuterią marek takich, jak W. Kruk, Apart czy Svarowski. Możemy także zrezygnować z biżuterii, a jako dodatek potraktować gustowną torebkę.

Unikajmy wybierania dodatków w pośpiechu i pod wpływem impulsu. Jeśli ubieramy się na ważne dla nas spotkanie pamiętajmy, że lepiej być skromnym, niż przesadzić z ilością dodatków. Umiar będzie w tym wypadku bardzo dobrą radą. Nie narazimy się na śmieszność i nie zasłużymy na miano “choinki”. Poza samymi dodatkami zwróćmy uwagę na makijaż i bieliznę. Cały pożądany efekt mogą zniszczyć nieodpowiednio do okazji umalowane oczy i wpijające się w pupę majtki.

Moda-online.pl

http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=678631024

Authors

Related posts

Top