Wiadomości branżowe

Dzień Kobiet kulturalnie: w teatrze i na koncercie

Co roku ten sam dylemat: kwiaty czy czekoladki? Słodki, pachnący upominek zawsze cieszy, ale kiedy chcemy podarować coś wyjątkowego, warto sprawdzić aktualne oferty kulturalne. Sobotni wieczór w teatrze czy na koncercie to oryginalny prezent, który na pewno zostanie zapamiętany na dłużej. Panie przywykły już do słodyczy i kwiatów, którymi są obdarowywane 8 marca. Niestety

Co roku ten sam dylemat: kwiaty czy czekoladki? Słodki, pachnący upominek zawsze cieszy, ale kiedy chcemy podarować coś wyjątkowego, warto sprawdzić aktualne oferty kulturalne. Sobotni wieczór w teatrze czy na koncercie to oryginalny prezent, który na pewno zostanie zapamiętany na dłużej.

Panie przywykły już do słodyczy i kwiatów, którymi są obdarowywane 8 marca. Niestety panowie nadal dość rzadko zastępują ten miły gest bardziej oryginalnym podarunkiem. A szkoda. Zaplanowanie wyjątkowego wieczoru nie zajmuje więcej czasu niż wybranie ulubionych kwiatów czy pralinek, a z pewnością będzie przez wiecznie zapracowane kobiety zdecydowanie bardziej docenione.

Poszukiwanie ciekawych opcji spędzenia wieczoru wcale nie musi zajmować dużo czasu. Nie jest też drogie – pod warunkiem, że korzystamy z odpowiednich narzędzi. Łatwym sposobem na szybkie przejrzenie propozycji kulturalnych w interesującym nas okresie jest platforma MultiBenefit, która oferuje szeroki wybór niepowtarzalnych ofert w atrakcyjnych cenach.

W marcu do dyspozycji użytkowników MultiBenefit są m.in. bilety na koncert Sixto Rodriqueza. Ten amerykański muzyk wystąpi w Sali Kongresowej w Warszawie pod koniec marca, a bilety na to wydarzenie rozeszły się w mgnieniu oka. Oferta na MultiBenefit jest więc hitem! Dzięki niej ci, którym nie udało się kupić wejściówek w standardowej sprzedaży nadal mają szansę je zdobyć. Propozycja ta może być idealnym pomysłem na Dzień Kobiet.

Ciekawie zapowiadają się też koncert Sylwii Grzeszczak z zespołem, który odbędzie się 8 marca w Hali Stulecia we Wrocławiu oraz Co tu jest granekoncert Waldemara Malickiego z serii Filharmonia Dowcipu.

Przeglądając propozycje MultiBenefit warto zwrócić uwagę również na spektakle teatralne: Szkoła żon w Teatrze Polskim, MusicaLove w Teatrze Rampa i ćjesteś piękne – mówię życiu w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Jako alternatywę dla spektaklu można wybrać występ Kabaretu pod Wyrwigroszem, który odbędzie się w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi.

A to już wiesz?  Zdjęcie tygodnia w galerii SwiatObrazu.pl - nowy konkurs

Bilety na przedstawienia i koncerty można kupić poprzez platformę MultiBenefit. Dostęp do niej mają pracownicy, których pracodawca kupił dostęp do programu motywacyjnego MultiBenefit oraz – bez dodatkowych opłat (w ramach dostępu promocyjnego) – wszystkie osoby posiadające karty MultiSport Plus, MultiSport Classic i MultiActive typu “Pracownik”. Zakupu oferty na platformie MultiBenefit dokonać można z własnych środków lub środków przekazanych przez pracodawcę.

Źródło Benefit Systems. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy