Film

Dziki Ocean 3D

Dziki Ocean 3D
Od piątku, 14 maja 2010 roku, w kinach Orange IMAX w Krakowie, Katowicach i Warszawie na gigantycznych ekranach, będzie można przeżyć prawdziwie dziką, podwodną przygodę.

Od piątku, 14 maja 2010 roku, w kinach Orange IMAX w Krakowie, Katowicach i Warszawie na gigantycznych ekranach, będzie można przeżyć prawdziwie dziką, podwodną przygodę. Do repertuaru kin Orange IMAX w wybranych lokalizacjach wchodzi bowiem podziwiany na całym świecie film – widowisko “Dziki Ocean 3D”. To filmowany na wodach Dzikiego Wybrzeża Afryki Południowej, pełen ekspresji, prawdziwie fascynujący i unikalny spektakl przyrody. “Dziki Ocean 3D” to film jakiego jeszcze nie było, to obraz nominowanych do nagrody Akademii Filmowej – Luka Cresswella i Steva McNicholsona, którzy stworzyli niezapomniane dzieło, dzięki któremu można zanurzyć się w trójwymiarze i nie tylko zobaczyć, ale w pełni poczuć prawdziwą dzikość oceanu.

“Dziki Ocean 3D” to niezwykłe widowisko wyprodukowane przez dwie, znane z ponadprzeciętnych i wielkoekranowych produkcji, wytwórnie Giant Screen Films oraz Yes/No Productions. Zdjęcia do tego obrazu kręcone były na Oceanie Indyjskim, na tzw. Dzikim Wybrzeżu – Transkei i KwaZulu-Natal w Afryce Południowej. To niezwykła, trójwymiarowa opowieść o dzikości natury, o “kręgu życia”, w którym udział biorą niemal wszyscy mieszkańcy oceanu, i w którym swoje miejsce znaleźć próbuje człowiek. “Dziki Ocean 3D” ukazuje widzom podwodne szaleństwo polowania, w którym delfiny butlonose tworzą superstada, rekiny wyczuwając krew w wodzie przyłączają się do polowania, a swoją walkę o pokarm nurkujące ptaki – głuptaki przylądkowe – przeprowadzają widowiskowymi powietrznymi atakami. To porywająca widza historia o tym, jaki ocean był, być powinien i jak może się jeszcze zmienić.

“Dziki Ocean 3D” to pełna zaskakujących zwrótów akcji opowieść, którą widzowie kin Orange IMAX mają szansę przeżyć będąc w samym centrum wydarzeń. Gigantyczne ekrany naszych kin, doskonała jakość trójwymiaru technologi IMAXÂŽ oraz perfekcyjnie otaczający widza dźwięk, sprawiają, że dzikość oceanu zachwyca i pozwala bez opamiętania zanurzyć się w tej niezwykłej historii.. “Dziki Ocean 3D” robi naprawdę niesamowite wrażenie.” – mówi Iwona Kuźnik, Dyrektor ds. Marketingu i PR sieci Cinema City i Orange IMAX w Polsce.

“Dziki Ocean 3D” to jednak nie tylko doskonały i porywający obraz, który pokazuje dzikość natury i ocean jaki mało kto ma okazję oglądać. To także historia o miejscu na Ziemi, gdzie człowiek próbuje wpasować się w naturalny rytm przyrody, gdzie Afryka spotyka się z morzem. Podczas tego trwającego prawie 40 minut niezwykłego spektaklu przyrody, lekcji współistnienia człowieka z naturą, widzowie z przyjemnością zanurzają się w trójwymiarze, otoczeni porywającymi dźwiękami natury i oryginalną muzyką. Autorami muzyki, jak również kierownikami produkcji, scenarzystami i wydawcami “Dzikiego Oceanu 3D” są: Luke Cresswell i Steve McNicholas – duet twórców nagrodzony za inny wielkoekranowy hit “Pulse: a STOMP Odyssey”. Głosem prowadzącym widza poprzez tę niezwykłą podwodną podróż jest wybitny aktor, reżyser i dramatiopisarz oraz działacz społeczny John Kani, który oprócz wielu nagród filmowych i teatralnych wyróżniony został nagrodą Merit Award za wkład w rozwój kultury RPA. W polskiej wersji językowej widzowie usłyszą wybitnego aktora Piotra Fronczewskiego.

“Dziki Ocean 3D” do zobaczenia od 14 kwietnnia 2010r. tylko w kinach Orange IMAX w Katowicach, Krakowie i Warszawie.

A to już wiesz?  Premierowy odcinek serialu Nie-zła mama

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy