Wiadomości branżowe

FOKUS TV – nowy kanał edukacyjno-poznawczy dostępny w ofercie Netii

W poniedziałek, 28 kwietnia br., w ofercie telewizyjnej Netii pojawi się nowy kanał edukacyjno-poznawczy dla całej rodziny – Fokus TV. To powszechnie dostępny, polski kanał tematyczny, który poszerzy ofertę telewizyjną Grupy Netia, w tym rewolucyjną ofertę Telewizji Osobistej. Od teraz składać się ona będzie z aż 178 kanałów w tym 58 w jakości HD. Pod koniec

W poniedziałek, 28 kwietnia br., w ofercie telewizyjnej Netii pojawi się nowy kanał edukacyjno-poznawczy dla całej rodziny – Fokus TV. To powszechnie dostępny, polski kanał tematyczny, który poszerzy ofertę telewizyjną Grupy Netia, w tym rewolucyjną ofertę Telewizji Osobistej. Od teraz składać się ona będzie z aż 178 kanałów w tym 58 w jakości HD.

Pod koniec zeszłego roku, Netia – w ramach nowej, przełomowej oferty pakietów tematycznych Telewizji Osobistej – zaoferowała swoim klientom m.in. pakiet “Sport i Emocje”, zawierający 14 kanałów (w tym aż 7 w jakości HD), a wśród nich TVP Sport, Polsat Play, DTX, TVN Turbo HD, Polsat Viasat Explorer oraz pakiet “Wiedza i Odkrycia”, który zawiera 9 kanałów tematycznych (z czego 6 w jakości HD), takich jak BBC Knowledge, Discovery Channel HD, Discovery Science, History HD, czy National Geographic Channel.

Od 28 kwietnia br. Netia wzbogaci swoją ofertę telewizyjną o kolejny kanał tematyczny, Fokus TV, o profilu edukacyjno-poznawczym, którego program skierowany jest do całej rodziny. Dostępny on będzie na kanale 40 m.in. w Pakiecie Komfortowym oraz w pakiecie “Na start” w ramach nowej oferty Telewizji Osobistej. Dostępny będzie również we wszystkich pakietach na IPTV Netii (kanał 124) oraz w Pakiecie Domowym IPTV Dialogu (kanał 119).

Głównym celem Fokus TV jest przekazywanie wiedzy poprzez zabawę oraz w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób. Oferta składa się z programów o charakterze edukacyjnym, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). W pasmach codziennych znajdzie się oferta zarówno dla dzieci i młodzieży (filmy i bajki, których głównym celem jest edukacja i rozrywka), jak i dla dorosłych (m.in. poradnikowe pasmo kobiece i programy dla mężczyzn składające się programów kryminalnych, szokujących dokumentów czy filmów przedstawiających sporty ekstremalne).

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

A to już wiesz?  Konkurs fotograficzny "Wodne skojarzenia" - IV edycja

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy