Data publikacji: 2020-05-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: HISTORIA ADELI: Wspominaj przeszłość, lecz nie bój się przyszłości
Kategoria: Książka, LIFESTYLE
?Adela. Krok w przeszłość? i ?Adela. Krok w przyszłość? Anety Krasińskiej to dwutomowa powieść o współczesnych relacjach międzyludzkich, rodzinnych sekretach, a także o życiu, które jest pełne niespodziewanych zdarzeń.

?Adela. Krok w przeszłość? i ?Adela. Krok w przyszłość? Anety Krasińskiej to dwutomowa powieść o współczesnych relacjach międzyludzkich, rodzinnych sekretach, a także o życiu, które jest pełne niespodziewanych zdarzeń. Nakładem Wydawnictwa Szara Godzina ukazała się tej autorki również trylogia: ?Gdy opadły emocje?, ?Gdy nadeszło życie?, ?Gdy powrócił spokój?.
Adela, bohaterka powieści, niespodziewanie, w pewną sylwestrową noc, traci wszystko, co kocha. Pozbawiona rodzinnego domu, stara się przetrwać w nieprzyjaznym świecie dorosłych. Ktoś komu ufała, zdradził. Ktoś inny podał pomocną dłoń. Adela szuka bezpieczeństwa i miłości, ale los nie szczędzi jej rozczarowań i porażek. Upada i się podnosi. Zyskuje i traci. Nie poddaje się jednak i walczy o spełnienie marzeń.
Spotkanie z niewidzianą przez lata ciotką Patrycją skłania ją do refleksji nad własnym losem. Bo co jest wart sukces finansowy, skoro nie ma przy kim zasypiać i komu mówić ?dzień dobry?? Wreszcie Adela spełniła swoje największe marzenie ? ma rodzinę. Jest kochana i kocha, ale nie potrafi oddychać pełną piersią. Wciąż spogląda wstecz, jakby bała się, że to wszystko jest tylko snem. Dodatkowo czuje się rozdarta między pragnieniem bycia pełnoetatową mamą a tęsknotą za pracą. Zatrudnia więc opiekunkę do dziecka. Ta zwraca uwagę na nietypowe zachowania chłopca, ale Adela ? z obawy przed diagnozą lekarską ? odwleka konsultacje u specjalistów. Spotkania z osobami z przeszłości pozwalają jej odkryć prawdę o rodzinnych relacjach.
Aneta Krasińska pisze o kobietach, które walczą z przeciwnościami losu. Sama z uporem pokonuje kolejne przeszkody, wciąż poszukując swojego miejsca w świecie. Jest głodna życia i nowych wyzwań, które inspirują ją do działania i pozwalają czerpać energię do pracy. Najlepiej odpoczywa w otoczeniu przyrody i zabytków. Zadebiutowała w 2014 roku.
Aneta Krasińska i Wydawnictwo Szara Godzina zapraszają do czytania. ?Adela. Krok w przeszłość? i ?Adela. Krok w przyszłość? będą dostępne w księgarniach od 21 maja.
źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hashtagi: #Książka #LIFESTYLE
