Nowości Wiadomości branżowe

"Jak powstało to zdjęcie" – cykl poradników serwisu SwiatObrazu.pl oraz Sony

Serwis SwiatObrazu.pl we współpracy z firmą Sony przygotował nowy cykl artykułów - "Jak powstało to zdjęcie".Oglądając ciekawe zdjęcia niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie, jak one powstały. Często nasze rozmyślania i

Serwis SwiatObrazu.pl we współpracy z firmą Sony przygotował nowy cykl artykułów – “Jak powstało to zdjęcie”.

Oglądając ciekawe zdjęcia niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie, jak one powstały. Często nasze rozmyślania i próby uzyskania podobnych kadrów prowadzą do wniosku, że fotograf zapewne dysponował jakąś tajemną wiedzą, a poza tym wsparty był masą profesjonalnego sprzętu i licznym zespołem asystentów. Tymczasem dobre kadry o bardzo zróżnicowanej tematyce wykonać można znacznie prościej – wystarczy wiedzieć jak.

Cykl “Jak powstało to zdjęcie” realizowany przez serwis SwiatObrazu.pl przy współpracy z firmą Sony ma za zadanie przedstawić metody wykonywania udanych, ciekawych i dobrych jakościowo zdjęć. Codziennie prezentowane jest jedno zdjęcie wraz z opisem warunków w jakich zostało wykonane oraz technik i akcesoriów niezbędnych do jego stworzenia. Do tej pory poruszyliśmy następujące tematy: portret glamour, kwiaty, dziecko, kot, łyżwy, owady.

Zapraszamy do lektury!

A to już wiesz?  Święte potwory

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy