Aktulności BIZNES Kultura

Konkurs Moc Dizajnu

Absolwenci kierunków artystycznych będą mieli szansę zaprojektować autorski gadżet Programu Infrastruktura i Środowisko. Ruszył skierowany do nich konkurs Ministerstwa Rozwoju Regionalnego ? ?Moc Dizajnu?. Prace można nadsyłać do 22 kwietnia 2013

Data publikacji: 2013-04-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Konkurs Moc Dizajnu
Kategoria: BIZNES, Kultura

Absolwenci kierunków artystycznych będą mieli szansę zaprojektować autorski gadżet Programu Infrastruktura i Środowisko. Ruszył skierowany do nich konkurs Ministerstwa Rozwoju Regionalnego ? ?Moc Dizajnu?. Prace można nadsyłać do 22 kwietnia 2013 r.

Konkurs Moc Dizajnu BIZNES, Kultura - Absolwenci kierunków artystycznych będą mieli szansę zaprojektować autorski gadżet Programu Infrastruktura i Środowisko. Ruszył skierowany do nich konkurs Ministerstwa Rozwoju Regionalnego ? ?Moc Dizajnu?. Prace można nadsyłać do 22 kwietnia 2013 r.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zaprojektować i wykonać prototyp gadżetu, który będzie w praktyczny i ciekawy sposób promował Program Infrastruktura i Środowisko. Musi on również nawiązywać do charakteru programu. Prace mogą być wykonane dowolną techniką i w dowolnym materiale, preferowane będą jednak projekty z materiałów ekologicznych i mające wartość użytkową. Na Laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody, a zwycięski gadżet zostanie skierowany do produkcji.

Młodzi absolwenci uczelni wyższych, do których kierowany jest konkurs, są szczególnym odbiorcą efektów programu. Korzystają z nich na dwa sposoby. Niektórzy z nich zdobywali wiedzę w ośrodkach akademickich, które rozwijają się dzięki Funduszom Europejskim. Teraz uczestniczą w życiu kulturalnym swojego regionu – w nowych lub unowocześnianych dzięki środkom unijnym filharmoniach, teatrach czy muzeach.

77 inwestycji z obszaru kultury i dziedzictwa kulturowego otrzymało już dofinansowanie z Programu Infrastruktura i Środowisko. Są wśród nich największe uczelnie sztuk pięknych w Polsce: Akademie Sztuk Pięknych w Warszawie, Gdańsku czy Krakowie, a także szkoły plastyczne i muzyczne.

 

 

 

Rozwój 46 obiektów instytucji kultury i ochrona 74 obiektów zabytkowych

Rozwój 27 obiektów szkół i uczelni artystycznych

 

Kultura jest tylko jednym z sześciu obszarów, które korzystają z programu. Pozostałe to: środowisko, transport, energetyka, zdrowie oraz szkolnictwo wyższe. We wszystkich realizowanych jest ok. dwa tysiące projektów.

Zobacz także nasz profil na Facebook'u  

Pobierz pliki:

Regulamin konkursu  (346 KB)
Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu – Formularz zgłoszeniowy  (1,1 MB)  
Załącznik nr 2 do Regulaminu konkursu – Zgoda na przetwarzanie danych osobowych  (1,1 MB) 
Załącznik nr 3 do Regulaminu konkursu – Przeniesienie autorskich praw majątkowych  (1,1 MB)   

A to już wiesz?  Facebook testuje format reklamowy dla sklepów stacjonarnych

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Konkurs Moc Dizajnu BIZNES, Kultura - Absolwenci kierunków artystycznych będą mieli szansę zaprojektować autorski gadżet Programu Infrastruktura i Środowisko. Ruszył skierowany do nich konkurs Ministerstwa Rozwoju Regionalnego ? ?Moc Dizajnu?. Prace można nadsyłać do 22 kwietnia 2013 r.
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy