Wiadomości branżowe

"Galeria": Laura w ciąży z kochankiem.

Laura (Ewa Bukowska) w jednym z najbliższych odcinków "Galerii" odkryje, że jest w ciąży. Kiedy do niej dotrze, że nie jest to dziecko jej męża, z którym niedawno się pojednała, wpadnie w rozpacz.Ciążę odkryje przez przypadek.

Laura (Ewa Bukowska) w jednym z najbliższych odcinków “Galerii” odkryje, że jest w ciąży. Kiedy do niej dotrze, że nie jest to dziecko jej męża, z którym niedawno się pojednała, wpadnie w rozpacz.

Ciążę odkryje przez przypadek. Przymierzając staniki w butiku Róży (Joanna Orleańska), zauważy, że rozmiar biustonosza zmienił się jej na większy. Przyjaciółka zasugeruje, że być może jest w ciąży. Choć Laura początkowo uzna to za żart, poczuje niepokój. Jednak kupi test ciążowy, który potwierdzi intuicję Róży. Kiedy podczas USG, dowie się, że płód ma już dziesięć tygodni, nie będzie miała wątpliwości czyje to dziecko. Kilka tygodni temu spędziła noc z kochankiem, Tadeuszem Woydattem (Tomasz Dedek). Będzie zrozpaczona. Dopiero co pojednała się przecież z mężem (Markiem Kalitą). Co w tej sytuacji zrobi Laura? Czy zdecyduje się urodzić nieślubne dziecko? Jak zareaguje Wiktor? Co zrobi Woydatt? Ten wątek w “Galerii” rozpocznie się w 53 odcinku (emisja planowana 16 kwietnia). Serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku, o godz. 17. 30.

A to już wiesz?  Makroconcert poleca w grudniu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy