Aktulności Film LIFESTYLE

Tydzień grozy z kultową serią horrorów ?Oszukać przeznaczenie? na TNT

Dla wszystkich, którzy lubią się bać, stacja TNT przygotowała specjalną niespodziankę ? nie dzień, ale cały tydzień pełen grozy, podczas którego wyświetli cztery filmy z kultowej serii ?Oszukać przeznaczenie?. Emisje rozpoczynają się 29 października o godz.

Data publikacji: 2018-10-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tydzień grozy z kultową serią horrorów ?Oszukać przeznaczenie? na TNT
Kategoria: Film, LIFESTYLE

Dla wszystkich, którzy lubią się bać, stacja TNT przygotowała specjalną niespodziankę ? nie dzień, ale cały tydzień pełen grozy, podczas którego wyświetli cztery filmy z kultowej serii ?Oszukać przeznaczenie?. Emisje rozpoczynają się 29 października o godz. 22.55.

Tydzień grozy z kultową serią horrorów ?Oszukać przeznaczenie? na TNT Film, LIFESTYLE - Dla wszystkich, którzy lubią się bać, stacja TNT przygotowała specjalną niespodziankę ? nie dzień, ale cały tydzień pełen grozy, podczas którego wyświetli cztery filmy z kultowej serii ?Oszukać przeznaczenie?. Emisje rozpoczynają się 29 października o godz. 22.55.

Przełom października i listopada to czas, gdy zarówno w kinach, jak i telewizji królują horrory. Dla wszystkich, którzy lubią się bać, stacja TNT przygotowała specjalną niespodziankę ? nie dzień, ale cały tydzień pełen grozy, podczas którego wyświetli cztery filmy z kultowej serii ?Oszukać przeznaczenie?. Emisje rozpoczynają się 29 października o godz. 22.55 i potrwają do 4 listopada.

?Oszukać przeznaczenie? to seria popularnych amerykańskich horrorów, które szturmem podbiły kina i serca widzów na początku lat dwutysięcznych. Wszystkie części pokazują nierówny wyścig ludzi ze śmiercią i przeznaczeniem, od których nie sposób uciec.

Pierwszy film cyklu opowiada o grupie licealistów udających się na wycieczkę szkolną do Paryża. Tuż przed odlotem Alex ma makabryczną wizję katastrofy samolotu, w której giną wszyscy na pokładzie. Po ataku paniki i bójce chłopak wraz z kilkoma uczniami zostaje usunięty z pokładu samolotu. Niedługo po starcie maszyna ulega katastrofie, a ocaleni zaczynają zastanawiać się, jakim cudem Alex przewidział tragedię. Wkrótce nastolatkowie i nauczycielka, którzy uniknęli feralnego lotu, zaczynają ginąć w dziwnych, przerażających okolicznościach.

?Oszukać przeznaczenie 2? to druga odsłona popularnej serii filmów grozy. Dziewiętnastoletnia Kimberly wraz z grupą znajomych wybiera się na wycieczkę do Daytona Beach na Florydzie. Stojąc w korku przed wjazdem na autostradę dziewczyna ma niepokojącą wizję, w której ona i jej przyjaciele giną w potężnym karambolu. Roztrzęsiona blokuje drogę, dzięki czemu ratuje przed utratą życia pozostałych kierowców. Jednak nie tak łatwo oszukać śmierć, gdyż ma ona plan, który skrupulatnie realizuje. Kto zginie, a kto przeżyje?

Trzecia część serii ?Oszukać przeznaczenie? przedstawia historię Wendy, spędzającej czas ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi w wesołym miasteczku. Przed zabawą na rollercoasterze przerażona dziewczyna ma przebłyski, w których widzi katastrofę największej atrakcji parku rozrywki. Spanikowana Wendy i część jej znajomych opuszczają kolejkę. Chwilę później dochodzi do usterkii maszyna wypada z torów zabijając wszystkich znajdujących się w wagonikach. Cudem ocaleni licealiści nie wiedzą jeszcze, że prawdziwa gra o przetrwanie dopiero się zaczęła.

Nick, główny bohater ?Oszukać przeznaczenie 4?, razem z przyjaciółmi wybrał się na tor wyścigów samochodowych. Oglądając z trybun rywalizację kierowców mężczyzna doświadcza wizji, w której widzi wypadek na torze i śmierć setek ludzi na widowni. Chwilę po opuszczeniu wyścigów jego przeczucie staje się rzeczywistością. Od teraz Nick i jego znajomi rozpoczynają nierówną walkę z przeznaczeniem.

Plan emisji:

29.10. godz. 22.55 ? Oszukać przeznaczenie
30.10. godz. 00.55 ? Oszukać przeznaczenie 2
30.10. godz. 21.00 ? Oszukać przeznaczenie 3
30.10. godz. 22.55 ? Oszukać przeznaczenie 4
31.10. godz. 21.00 ? Oszukać przeznaczenie 2
01.11. godz. 21.00 ? Oszukać przeznaczenie 4
01.11. godz. 22.45 ? Oszukać przeznaczenie

02.11. godz. 21.00 ? Oszukać przeznaczenie
02.11. godz. 23.00 ? Oszukać przeznaczenie 2
03.11. godz. 21.00 ? Oszukać przeznaczenie 2
03.11. godz. 22.55 ? Oszukać przeznaczenie 3
04.11. godz. 21.00 ? Oszukać przeznaczenie 3
04.11. godz. 23.00 ? Oszukać przeznaczenie 4

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tydzień grozy z kultową serią horrorów ?Oszukać przeznaczenie? na TNT Film, LIFESTYLE - Dla wszystkich, którzy lubią się bać, stacja TNT przygotowała specjalną niespodziankę ? nie dzień, ale cały tydzień pełen grozy, podczas którego wyświetli cztery filmy z kultowej serii ?Oszukać przeznaczenie?. Emisje rozpoczynają się 29 października o godz. 22.55.
Hashtagi: #Film #LIFESTYLE

hastagi na stronie:

#oszukać przeznaczenie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy