Karolina (lat 18) napisała: Dostałam kosza od chłopaka… Przykre, ale jakże częste. Niestety, zamierzając startować do kogoś trzeba być przygotowanym, że zostaniemy po prostu „olani”. Nie można z góry zakładać, że nam się uda, że go zdobędziemy. Trzeba brać pod uwagę, że chłopak może nie chcieć się teraz z kimś spotykać, ma dziewczynę, lub po prostu nie jesteśmy w jego typie. A co zrobić jak już kosza dostaniemy? Hmm.. Przede wszystkim odejść z twarzą.
hastagi na stronie:
#kosz od dziewczyny #opis na gg gdy dziewczyna da ci kosza
